Bodrum'da kalacak yer!

3 bay fizikçi bodrum'a gidiyoruz. Bodrum'da uygun fiyatlı kalabileceğimiz nereler var? Orman kampı dahil her yer olabilir. Konfor gibi bir derdimiz yok. Yeter ki başımız açıkta kalmasın.

bence fizikci ile kastedilen iyi vucut sahibi, body building'cidir? yoksa kaldiginiz yerde fizik deneyleri filan yapmak icin uygun bir yer mi ariyorsunuz; anlayamadim vallahi ?

  • egotm  (22.08.08 15:31:28)
bir-iki yıl önce kalmıştım. konforsuzdu ama fiyatı son derece uygundu. yerini ve ismini hatırlamıyorum (kaymakamlığa yakın) ama telefon numarasını almışım ne hikmetse: 02523166382
not: fizikçi değilim.

  • insanimsi  (22.08.08 15:35:12)
bodrumun içinde kavala studio hotel diye bir yer vardi. gayet iyiydi odalari 2 kişilik gunluk oda kahvaltı 70 milyona satiyorlar (kişi başi 35) hatta biraz daha zorlarsaniz indirim yaparlar diye tahmin ediyorum. barlar sokagina da cok yakin. klimasi sıcak suyu havuzu bile var. bi sorun isterseniz 0 252 316 65 64 de numarasi.

  • eofor  (22.08.08 15:38:58)
Fizikçiden kastım fizik bilimiyle ilgilenen manasında :) Özellikle belirtmemin nedeni deney filan için değil, tatile gitmiyoruz manasında. Yani denize 300 ışık yılı uzakta olabilir bizim için önemli değil :)

Bu arada teşekkürler arkadaşlar.
  • ataturkiye  (22.08.08 18:43:49 ~ 18:45:12)