kendi kendimi aradım.

merhabalar
Geçen kendi numaram beni aradı açtım adamın biri "hamit nasılsın" dedi ben hamit değilim dedim kapadı. Aveayı aradım sorun yok dediler. Araştırdım biside bulamadım.

telefonunla ilgili bi sorundur bu, bende bazan kendimden mesajlar alıyorum..

  • woodpecker86  (05.03.12 20:07:33)
höö?

ben kaybettiğim hatlarımı ararım arada sırada ama kapalılar.

nasıl yani hakkaten açıklasın biri?
  • cecilia  (05.03.12 20:21:02)
Şimdi başlığı okuyunca yazdıklarından sonra kafan iyi gibi görünüyor.

  • McScReaM  (05.03.12 20:33:02)
ptt'de yeni satışa sunulan cep telefonu kartları var. tıpkı sabit hatlardaki 1045 gibi iki telefonu kendi hattı üzerinden bağlayarak ucuza görüştürüyor. bu kart kullanıldığında her iki taraf da gelen ve giden çağrıyı kendi numarası olarak görüyor.

sizi arayan kişi onu kullanıyor olabilir.
  • elalemin derdi  (05.03.12 20:51:23)
bazı programlarla istediğin numarayı istediğin bi numara olarak gözükerek arayabiliyosun birisi öyle bir şey yapmış olabilir

  • ofbbjk  (05.03.12 20:59:41)
(bkz: paralel evren)

  • anonim yazar  (05.03.12 21:40:00)
korkunç bu.

  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (05.03.12 21:43:30)
almanyada ki babamın totoş asker arkadaşıymış ama amcamı arıcam diye beni aramış.
nerden buldun numaramı diyorum "bisim burda progıram var hem numara buluyos hem üçretsis konuşuyos şok güsel oluyo" dedi. ee ama beni benden aradın dedim. önce anlamadı sonra "he öyle oluyo ama şok güsel oluyo" dedi.

  • mutcai  (06.03.12 23:05:17)