spor salonları

Şimdi, malum bütün büyük olan spor merkezleri senelik üyelik istiyor. Ve rakamları genel olarak 1000 den başlıyor ve yukarı doğru tırmanıyor.

Bu rakamları 12 takside de bölüyorlar fakat tabi ki tüm rakamı bir seferde çekiyorlar taksitlendirip.

Bunun yerine, her ay taksit tutarını o ayki karttan çekme imkanı oluyor mu? Yani bir seferde 1000 /12 yerine, 84 lirayı her ay karttan ödeme gibi durumlar.

Bu konularla aram iyi değil, kafamda belirlediğim bir yer de yok, ondan dolayı arayıp sormadım daha.

Kart limitinin yetersiz olması gibi durumlardan dolayı soruyorum.

edit : şehir istanbul, yazmayı unutmuşum. doh!

hangi şehirdesiniz ?

  • mutcai  (04.03.12 21:25:26)
üniversitelerin fitness clublarını tercih edin.
hem daha ucuz hem üniversite gençleri tarafından pek rağbet görmediği için pek dolu olmaz.
işbu cevap gazi ü. fitness club/ankara dan yola çıkarak yazılmıştır.
seneliği 700dü galiba.
  • mutcai  (04.03.12 21:35:19)
belediyenin tesislerini deneyebilirsiniz. aylik elden veya kredi kartindan ucret odeyerek uyelik yapabiliyorsunuz (seneligi kaktirmaya calisacaklardir ama israrci olursaniz yapiyor olmalari gerek).

hic tavsiye etmesem de su an gittigim spor salonu da aylik uyelik yapiyor.
  • entrapmen  (04.03.12 21:46:06)