Brad Pitt?

Abi bu adama nasıl yakışıklı diyorlar ya? Gençkende yakışıklı değildi şimdi hiç değil. Ama ben...

ben de beğenmiyorum, burun yapısı falan çok itici geliyor.

not: bi angelina jolie değilim.
  • kayranin kedisi  (02.03.12 23:08:47 ~ 23:09:08)
+1. bir de beğenmiyorum dediğin zaman inanmıyor millet. komik.

  • vakumlu  (02.03.12 23:09:02)
evet benim de yıllardır sorduğum ve cevap alamadığım bi sorudur bu. hiç haz etmem kendisinden. hatta biraz daha ileri gideyim oyunculuğunu da beğenmem
kahrolsun brad pitt yaşasın esmerlerin seksiliği !!

  • bego  (02.03.12 23:12:42)
yakisikli demekten ziyade havasi oldugunu soyluyor kadinlar. durusuyla bakisiyla falan. ozellikle belli bir yasin ustunu etkiliyor. ornegin 15 yasindaki kiza sorsan off brad ne yea slk bieber var bi kere taam mi diyebilir.

goreceli ve zamanina gore sekillenen seyler hep bunlar.
  • entrapmen  (02.03.12 23:13:17)
ulan harbiden zevkler ve renkler tartışılmazmış. Taş gibi adam lan, erkek olduğum halde şu deyimi kullandım ya yuhh bana.

  • alideemir1  (02.03.12 23:33:49)
fight club ı izlemediniz galiba erkek olmama rağmen adamın yakışıklı olduğunu kolaylıkla söyleyebiliyorum bence öyle.

  • themirus  (02.03.12 23:38:47)
kız olsam direk, ya da dur dur şu erkek halimle bile veririm.

not:
gay falan değilim.
  • kivanc1  (02.03.12 23:42:08)
brad 1, matt 2, yaşını başını almış di caprio 3.

2 ve 3 yer değiştirebilir.
  • istanbluer  (02.03.12 23:50:09)
zevk meselesi oldugu için tabiki de begenmeye bilirsin sonuçta abi sarışın (kumralda olabilir tam olarak farkı bilmiyorum aslında) ama sonuçta kalkıp benim gibi bir adamada biret pitten yakışıklı dersen meydan dayağı yersin. genel standartta bakarsan yakışıklı adam zevkine uymaz ama genede hakkı yenilmez sonuçta.

  • exodia  (02.03.12 23:51:35)
Yakışıklılık ve güzelliğin temeline inersek, en başta gerekenler:

Simetrik ve düzgün yüz hatları.
Erkekte genelde daha seksi duran kemikli yüz yapısı.
Düzgün vücut.
Bir çok insan tarafından en beğenilen kombinasyon olan sarı saç-mavi göz.

Bütün bunları bünyesinde topladığı için de yakışıklı kategorisine giriyor. Senin beğenin farklı olabilir, ama neden yakışıklı dendiği konusunda anlaşılmayacak bir durum yok.
  • bojangles  (03.03.12 00:23:07)
dünyanın en yakışıklı adamı olarak görmemek belki anlaşılabilir ama "yakışıklı değil" demek için başka evrende yaşıyor olmak lazım heralde.

  • durdenist  (03.03.12 00:28:37 ~ 00:28:58)
ahah.

şu an yaşlandı tabi eski havası yok.
ama gençlik halleri... aklıma geldiğinde bile gülümsüyorum lan.
  • kralice maud  (03.03.12 10:37:27)