KBB'ci lazım

Annemde geniz akıntısı var yıllardır. Kadıncağız hiç rahat edemiyor, bu akıntı inanılmaz derecede yaşam kalitesini de etkilemekte.(düzgün uyuyamamak, boğazda 7/24 sümükümsü bir jel, bu akıntı sebebi ile olan öksürük vs)

Teker teker yıllardır hangi şehir ve doktora gittiğimizi yazmak istemiyorum, şöyle söyleyeyim abartmadan: onlarca doktor

5-6 yıl oldu sanırım ilk çıktığından beri, hatta daha fazla da olmuş olabilir. Proflar, internet üzerindeki hekim sitelerinde ki doktorlar, biyopsiler, her tür ilaçlar, iğneler, gıda tavsiyeleri, herbal tavsiyeler vs.

Sonuç sıfır, malesef sıfır. Şimdi buraya o halde ne yazıyorsun eline bir şey geçmiyor madem diyecek olanlara, hala ben bu hastalığın tedavi edilebileceğini düşünmekteyim ve hala bunu yapabilecek bir doktorun dışarda bir yerlerde yaşıyor olabileceğini umut ediyorum.

Bana bir şekilde ulaşabilecek olan var mı, ben bunu tedavi edebilirim diyecek, varsa lütfen Allah rızası için ulaşsın bana aşağıdaki mailden.

Şimdiden çok teşekkürler

vcelebi@gmail.com

öncelikle geçmiş olsun. sağlık ile ilgili soru açarken söylenenleri okudunuz, şimdi kendimce işe yarayabileceğini düşündüğüm çözümü yazıyorum: (bu arada geniz akıntısı, akut sinüzit, burun tıkanıklığı vs konularda sıkıntılara sahip, bazen konuyu doktorlarla tartışacak kadar az çok bilgisi olan biriyim denilebilir)

geniz akıntısı ile ilgili sıkıntım da şu klasik ilaçları kullanmıştım, hemen 2 günde kalıcı bir şekilde işe yaramıştı:
moxday
biteral
mucoplus
avamys -bu da burun spreyi-

bunları kullanırken aynı zamanda 6 günlüğüne otrivine ve balgam sökme ile ilgili bir kaç anane yöntemini de deneyebilir anneniz. aktarlarda satılan bitki çayları gibi.. otrivine burun açıcı bir sprey olmasına karşın manyak bir şekilde balgam da söküyor. özellikle mentollüsü. bu yazdıklarımın tümünü aynı anda uygulasa belki, belki işe yarayabilir..

yine söylüyorum doktor değilim, ancak bu işlerde biraz araştırmışlığım, çekmişliğim var ve yardım etmek istedim.
  • dieselsingle2  (02.03.12 13:34:10)
Teşekkürler, şuan yanında değilim, olsaydım denerdim. En azından şu otrivine'yi aldırtayım kardeşime.

  • beholderrulez  (02.03.12 13:36:34)
otrivine bağımlılık yapıyor. o yüzden en fazla 5-6 gün kullansın

  • dieselsingle2  (02.03.12 13:50:30 ~ 13:50:45)