sakallı V sakalsız

19 yaşında sakalsız bi gencim.sadece çenemin altında bi kaç tüy var
ama sakalımın çıkmasını çok istiyorum
bu sorum herkese ama özellikle bayanlara
sakallı erkekler mi daha çekicidir benim gibi baby face ler mi ?

kadınlara sormussun ama benden sana tavsiye, kadınlar bunu soran değil kendi karar veren ozgüveni yüksek erkekleri cekici bulurlar.

cıkar zamanla illa, cıkınca da kes bence, kirli sakalla klasik türk kırosu sürüsüne katılma 3 5 maço sever icin :)
  • sobek  (02.03.12 11:27:18)
sana abi tavsiyesi askerden önce sakallarının çıkmasını isteme sakın. askerde görürsün tersten tersten

ayrıca aklı başında kızlar için sakallı yada baby face değil adam olan erkekler çekicidir.
  • genıus  (02.03.12 11:28:30)
Bi tweet ile olayı özetlemek gerekirse :

"Bıyık bırakıp john deep gibi olayım dedim, bildiğin ferhat güzel oldum amına koyim."
  • alideemir1  (02.03.12 11:30:21)
bence sakal çıkartma girişimlerine askerliğini tamamladıktan sonra başla, hergün (hatta bazen günde iki kez) tıraş olmakla 2-3 günde bir tıraş olmak arasında çok farklar var her dakikanın bile kıymetli olduğu, soğuk suyla tıraş olmak için belki yarım saat sıra bekleyeceğin yerde.

Ayrıca esmersen sakal iyi duracaktır fakat sarışınsan sakalsız daha iyi durma ihtimalin daha yüksek, caps de verebilirsin tabii.
  • passenger  (02.03.12 11:32:48 ~ 11:34:28)
sakalsız yüz baby face demek değildir. baby face çok farklı bişi sen çok yanlış anlamışsın olayı.

  • skywalkeremre  (02.03.12 11:48:25)
sakalı isteyerek nasıl çıkarabilirim ki

  • taha1907  (02.03.12 11:53:31)
sarımsak sürüyorlar en basitinden.

  • foma  (02.03.12 12:20:58)
"çirkin erkek yoktur, sakalsız erkek vardır."

  • shyzore  (02.03.12 12:31:07)
kızlar 18 yaşında kadar baby face severler. sakkallı her zaman galiptir

  • mlky lvn  (02.03.12 13:02:12)
sakal süperdir ya. kirli sakal candır:)

  • aysenazz  (02.03.12 13:41:55)
eskiden olsa sakallı erkekler daha çekicidir diyebilirdim, ama şu an suit up diyorum :).

  • madworld  (02.03.12 14:12:45)
kirli sakal. olmazsa olmaz

  • rosebush  (02.03.12 14:18:02)