hatirlamak icin ne yapiyoyrsunuz?

************ guzinablasavar *************
bu bir ask, iliski duyurusu degildir!
************ guzinablasavar *************

is, ev, gunluk hayattaki cok onemli, az onemli veya normal planlarinizi nasil kontrol ediyorsunuz?

telefon, programdan hallediyorsaniz lutfen uygulama ve yazilim ismi yazin.

google takvim
cep telefonuna sms atıyor daha ne olsun

  • yons  (02.03.12 09:08:50)
ipad için de reminder ve organize olma applicationları var.. yükledim ama kullanabildim mi? yok.

bence en etkilisi minnoş bir cep defteri. heran el altında.
  • mahnita  (02.03.12 09:37:20)
renkli postitlere yazıp, masamın tam karşına, göz hizasına yapıştırıyoum..
sabah ilk işse bilgisayar ekranına... (sabah uyanınca ilk iş evdeki bilgisayarı açmak oluyor da... )

  • halanne  (02.03.12 09:39:22)
üzerinde "unutmayınız" yazan kartlara not alıyorum genelde. milletvekili tadında.
image5.sahibinden.com

  • cableguy  (02.03.12 09:49:21)
çok önemliyse hatırlarım zaten.. az önemli ve normal olanları da telefona hatırlatma olarak eklerim ki zamanı gelince uyarsın..

bi de alışkanlık olmuş tükkandayken aklıma gelen ya da gördüğüm ama sonra bakmam gereken bi şey varsa kendime mail atıyorum..
  • buzzlightyear  (02.03.12 09:56:27)
ajandaya kaydederim ben telefondan. "yıldönümü" olarak da kaydedince alarm çalıyo. oh mis.

  • alikavazinmahmut  (02.03.12 10:14:23)
sabah günlük planımı yapıyorum, kendi kendime 4-6 kere tekrarlıyorum her yaptığımdan sonra da bir sonrakini tekrarlıyorum oluyor. hafızanızı kullanmaya çalışın bence nacizane tavsiyem

  • sirena  (02.03.12 10:25:52)
ajandama yapılacakları saat saat not alıyorum sonra yapınca başına bi tik. çok demode ama çok seviyorum

  • zenc  (02.03.12 10:51:13)