zayıflamak için aletler ama ebat olarak küçük

sorun şuki evimde yer yok katlayıp koyabileceğim dahi ha açık balkon var orasıda çok ruzgar alıyor çıkartıp koymak çok sorun olur.. koşu bandı bisiklet gibi bişey arıyorum evde düzenli spora başlama niyetindeyim.. ama nasıl bi şey aramalıyım ya da nerelerde bakmalıyım fiyat aralığı nedir hiç bilmiyorum. tek derdim ebat yer kaplama açısından çok kucuk olması öneriniz varmı hiç??

  • merhum  (01.03.12 12:34:50)
aşşağıdaki amcada sonra benim üstüme atlamasın? mumkunse ses çıkartmicak bişeyde olmalı milletin tepesinde bam bam ip atlayamam

  • eja  (01.03.12 12:55:41)
bisiklet + roller is gorur, delta bisikletten antreman aletleri roller bakmakta fayda var. bisikleti koyacak yer bulursan tamamdir. onu da tek tekerden tavana asarim dersen sikinti olmayacaktir.
www.deltabisiklet.com

  • sekerduvar  (01.03.12 13:09:22)
sekerduvar o bisikleti nereye ıkoyucam yerim yok malesef :( hani katlandıktan sonra az yer kaplayıp duvara dayanan bişey olsa hemen alıcam ama koşu bantları katlandığında yine hayvansı yer tutuyor

  • eja  (01.03.12 13:18:11)
www.voitfitness.com

bu zımbırtılar gayet küçük. genelde çeşitli hastalıklardan ötürü seleye oturamayan kişilere yönelik bir ürün. ama ben de kullanıyorum gayet güzel :D tam kondisyon bisikleti etkisi yapmasa da çapına göre güzel bir ürün :D her yere sığıyor tabi.
not: ikinci linkteki tam hasta tipi, motorlu.

koşu bantlarında da ufak tipler var katlanınca baya ince olan. onları gidip yerinde incelemen lazım ama :/
  • pokerface  (01.03.12 13:28:27)
nereye oturuluyor bunda poker? anlamadım nasıl yatarak mı kullanılıyor güzelmiş küçük hemde..

ince olan koşu bandı warsa gidip bi bakayım o zaman tesekkurler
  • eja  (01.03.12 13:46:18)
  • integral almayi bilmeyen muhendis  (01.03.12 14:28:08)
koltuğa sandalyeye falan oturup yapıyorsun:)

  • pokerface  (02.03.12 07:32:32)
duvara tavana asabilirsin bisikleti cok fazla aparat var asslinda yine de sen bilirsin. kapi arkasina asilan ipli bi zimbirti var d shopping de o da olabilir :p

  • sekerduvar  (09.03.12 16:35:43)