Bisikletle Avrupa Gezisi

Haziran veya Temmuz'da 2 haftalık bir tura çıkmak istiyorum. Daha önce uzun yol tecrübesi yaşamadım. Yazın bir binişte 35-40Km yol yaptığım oluyordu. Yerler kuruyunca egzersizlere tekrar başlayacağım.

Verimli bir parkur önerisi istiyorum. Gemiyle İtalya'dan başlayacak olabilir mesela. Uçakla gidip gemiyle de dönebilirim.

Günlerce şehir, insan görmeden otobanda gitmek istemiyorum. Öyle bir rota olsun ki her gün görülesi bir yerleri göreyim.

Var mı böyle bir yolculuk yapmış duyuru kullanıcıları?

tuna nehri 8 ülke 3 başkentten geçiyor. nehir boyuncu sürekli tarihi yerler (şatolar vs.) görmek mümkün. üstelik kaybolmazsınız da ve bu rotayı izleyen bisikletli gezginler de mevcut.

ben küçükken mahalle aralarında bisiklete bindim. en fazla bostancı sahile inmişimdir. bu rotayı nerden biliyorsun diye sorarsan inan ben de bilmiyorum.
  • gotu patlak circir bocegi  (01.03.12 10:45:24)
fransa bisiklet turu hattında bir kesitte sür derim, gayet görülesi yerler olduğunu tvde izliyoruz her yıl.

  • bim tribi  (01.03.12 11:21:00)