Kalp hastalığı belirtileri hakkında bir soru falanı...

Selamlar. Son zamanlarda sırtımda bir yanma hissi ve ağrı, sol kolumda ve elimde uyuşma ve hissizleşme, aşırı halsizlik, nefes darlığı falan var. İnternetten bir bakayım dedim, gizli kalp belirtileri çıktı. Olabilir mi kalp yoksa başka bir şey de mi olabilir? Kol uyuşmasına sinirseldir, sırtımdaki yanma hissine de alerjiktir diyodum ama bu internette yazanlar kafamı karıştırdı. Sizce ciddi ciddi doktora gideyim mi, yoksa okuduklarım yazanın abartması mıdır? Bu belirtiler başka bi şey yüzünden de olabilir mi?

doktora git

  • croupier  (29.02.12 19:45:14)
Kesinlikle doktora git.

  • forzabjk  (29.02.12 20:17:35)
sol kol ve elde uyuşma hissizleşme
aşırı halsizlik
nefes darlığıü
bel yanması

ciddi ciddi bu şikayetlerin var ve internette yazanlar kafanı mı karıştırdı?
evet kol uyuşması sinirsel bel ağrısı allerjik bi bacağın kopması da genetiktir.ne kadar rahatsınız arkadaş yahu.
doktora git sol kol uyuşması hayra alamet değildir hiç bir zaman.
  • big bang  (29.02.12 20:19:09)
doktor bile olsak şimdi sana ne diyelim şunu diyeyim mi:
çok yakın bi abimiz de bu sırt ağrısını soğuk havalardan -tutulmaktan- filan diye yorup kalorifer önünde 1 hafta geçirdikten sonra (yumuşayacak zahir)eşinin zoruyla doktora gitti
1 hafta kontroller testler kalpten şüphe edildi bir anjiyo bir stent
2. hafta tekrar anjiyo (ilkinde tıkalı olan yerlerin hepsine takamamışlar artık neden bilmiyorum) bi stent daha
yeterince ciddi göründü mü?
  • niye ama  (29.02.12 20:41:02)
insan birşeyden işkillendi mi onu vücudunda arar bulur, yoksa yaratır. sol gözüm ağrıyor de. 2 dakka sonra ağrır. psikolojik de olabilir. yani ez cümle kendi kendine teşhis koyamazsın.

  • slevinkelevra  (29.02.12 21:12:53)