öğretmenler, öğrenciler, gençler ve kendini genç hissedenler

erken saatte tekrar sorayım dedim. okulunuzda sizi mutlu edecek ve çalışma ortamınızı keyiflendirecek, kuruma bağlılığınızı arttıracak, kendinizi özel hissettirecek vb. neler olmasını isterdiniz?

örnek:
öğrenciler için: kariyer günleri, meslek tanıtım günleri, öğrenci gazetesi vb.
öğretmenler için: tatil hediyesi, toplantılar, eğitimler vb.

not1: maddi olanaklarda sınır yok.
not2: ütopik isteklerde bulunmak serbest.
not3: öğretmenler için maaş yüksekliği dışındaki önerilere ihtiyacım var.

teşekkürler.

öğretmenler ve öğrenciler için
her türlü eğitsel kaynağa hemen ve hızlıca ulaşabileceğin teknolojik altyapı.

mevcudu az sınıflarla öğretim yapabilmek.

şehir içi-dışı geziler düzenleyebilmek için yeterli ödenek ve destek.

her okulda yüzme havuzu, seminer salonu, jimnastik salonu olması.

ilköğretim ve ortaöğretimde de öğrenci kulüplerinin üniversitedeki gibi etkin faaliyetlerde bulunabilmesi.
  • hocam fazla egon var mi  (29.02.12 19:12:54)
insan hakları
hayvan hakları
medya okur yazarlığı
metin okur yazarlığı
demokratik haklar gibi konuların ders veya dersler olarak okutulması ve kazandırılması
  • hocam fazla egon var mi  (29.02.12 19:15:44 ~ 19:16:04)
engelli öğrencilerin okulda rahatça yaşayabilmeleri, ihtiyaçlarını giderebilmeleri

  • hocam fazla egon var mi  (29.02.12 19:17:58)
öğretmenler odasına ek olarak, her öğretmenin kendi odası olması olmuyorsa masası olması
her ders için özel sınıflar bulunması

  • hocam fazla egon var mi  (29.02.12 19:19:32)
evet ütopik ama özgür bir çalışma ortamı. en azından verdiğin ödevlere karışmayacak yöneticiler.

  • my december  (29.02.12 19:30:30)
öğretmen için bilinçli öğrenci, öğrenci için vasıflı öğretmen.

öğretmen ve öğrenci için uygun sınıf ortamları. (az öğrenci, teknoloji kullanımı vs)
  • asilsiz suclama  (29.02.12 19:36:30)
tam donanımlı müzik salonu.

  • jamiro  (29.02.12 20:04:44)
öğrenciler için kafeterya tarzı bi şey şart. klasik okul kantini gibi değil ama. şehrin popüler cafelerinden birine benzemeli. fevzi abi iki çubuk kraker dememeli mesela insan.

  • Dalek  (29.02.12 20:55:58)