Laptop Konusunda Kararsızlık

Merhabalar. Laptop (daha doğrusu bilgisayar piyasası) konusunda bilgim çok az. Teknolojiyi de takip etmeyi bırakalı çok oldu ancak şöyle bir durumla karşı karşıyayım. Sizce 1500 liraya kadar bir laptop alınmak istense tavsiyeniz ne olur? Oyun bilgisayarı olmayacak sadece onu biliyorum. Mesela şunlar olur mu? İyi midir? Ya da sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

Not: HP ya da Toshiba tercih sebebidir.

www.bimeks.com.tr

www.vatanbilgisayar.com

oyun oynanmayacaksa vaio al kafan rahat olsun. hp alırsan da cayı da onda demlersın avantaj olur(!)

  • hkaan  (29.02.12 13:51:22)
Ben almayacağım aslında birisi yardım istedi benden ki ben de anlamıyorum maalesef =/ HP ısınma sorunu olur diyorsunuz. Peki Vaio'nun oyun dışında sıkıntılı bir özelliği var mı?

  • hacettepeli  (29.02.12 13:53:14 ~ 13:53:24)
sony vaio genel olarak pahalıdır. aynı paraya biraz daha iyi bir şey alabilirsin. ben genelde dell i tavsiye ediyorum. oyun yoksa bol bol internet office vs vardır o yüzden ram ini yüksek tut derim.

  • aiglos  (29.02.12 13:57:25)
www.bimeks.com.tr

bunu al ısınma bütün notebooklarda olur. ayrıca bu hp, acer, casper düşmanlığını anlamadım gitti. hepsi aynı parçaları kullanıyorlar.
  • genıus  (29.02.12 14:01:15 ~ 14:02:31)
www.eksenbilgisayar.com

bu fiyata başka yerde bulabileceğini sanmıyorum
  • atını seven kovboy  (29.02.12 14:01:48)