lise mezuniyeti için mekan?

şimdi bu sene liseden mezun oluyoruz. normal olarak okulun yaptığı bir organizasyon ve kep töreni var halihazırda. ama biz sınıftakilerle bir yerle anlaşıp kendi aramızda bir organizasyon daha yapmayı düşünüyoruz.

şöyle deniz kenarında bir mekan olur vs., kişi başı 100 liraya kadar (20 kişiyiz

*iyi bir mekan
*alkollü ve alkolsüz içerik
*yemek de olabilir ama yemek olmasa da en azından aparatif şeyler.
*müzik vs. olursa da işte.

daha önce hiç mezun olmadım işte anladınız. anadolu yakasında mekan ismi önerebilir misiniz?

20 kisi icin 100 liraya ayarlamak zor gibi. yemekli, alkollu ve deniz kenari, muzikli iyi bir mekan kisi basi 200 tl falan olur en az tahminim.

anadolu yakasini bilmiyorum fakat, beyoglu'nda asmali mescitte vs bir yerle anlasmak mumkun o paraya.
  • emfuzi  (28.02.12 19:55:45)
www.mastorimeyhane.com burası iyidir. 85 TL idi sanırım fiyat

  • sinematematikci  (28.02.12 20:59:55)