Beyler toplanın hediye buluyorsunuz!

Hediye seçme işinden pek hazetmeyen bir insan olarak, aşağıdaki madde madde özellikler ile sıralanan duruma uygun, er kişiye ne alayım söyleyin.

- yeni sevgili, doğum günü hediyesi, iki senedir unuttuğumdan artık hatırlamam şart
- duygusal birisi, küçük ayrıntıları şunları bunları sever
- 21 yaş, fotoğraf ile uğraşıyor vakit buldukça
- romantik bir yemek uygun bir seçenek gibi görünse de paranın satın alabileceği ve benim içinde olmayacağım bir hediye istiyorum
- 200/300 tl bütçem var

analog fotoğraf makinesi alabilirsin.
lubitel 2 vardır, 50-100tl civarı. 150-200 arası lomo falan. güzel aletler

  • try again fail again fail better  (27.02.12 23:48:46)
lubitel 2 1966-78 arası yapımlı makine güzel seçenek bence. hem antika hem makine hem çalışıyor. daha nolsun

  • try again fail again fail better  (27.02.12 23:49:26)
er kisi degilim o yuzden yorum yapmayayim diyorum hediye olayina ama suna takildim; 2 senedir beraber olunan adama hala yeni sevgili denir mi yahu? bir de iki senedir dogumgununu nasil unuttun bacim, iyi terketmemis seni :)

diyeceklerim bu kadar. tavsiyede bulunacak erkek arkadaslara basarilar diliyorum.
  • fengari  (27.02.12 23:49:27)
iki senedir tanışıyorlar ama yeni sevgili olmuşlar. oh be döktürdüm yine.

  • gaborit  (27.02.12 23:52:13)
www.matadorrecords.com

200-300 liraya çalışanını alırsın ha o kadar vermem dersen 100 liraya falanda çalışanı vardır aslında ama filmleri pahalı sanırım
  • asil123  (27.02.12 23:52:23)
@tafafb analog makineler hakkında konuşmamıştık daha önce bir ağzını arayayım.

@fengari iki senedir bir tanışıklık konusu, sevgililik durumu yok, tarihleri hatırlamada pek iyi değilim :)
  • kahin ahtapot paul  (27.02.12 23:52:32)
2 senedir sevgili değildir arkadaştır sevgili olmuştur olamaz mı?
takılmayalım böyle şeylere
ömrümde romantik adam görmedim hiç fikrim yok aldığınızı sevsin dilerim
  • niye ama  (27.02.12 23:52:49)
polaroid alma. adamın başını belaya sokma. çalışan polaroidler 50-60tl. en fazla 100tl. ama filmler çok pahalı. 100tl gibi. en fazla 1 film alsa sonra rafa kaldırıcak.

analog makine istersen yardım ederim ben alıcağın yer ve kazıklanmama konusunda
  • try again fail again fail better  (27.02.12 23:53:43 ~ 23:54:21)
@try again fail again fail better lan alsın oğlum ya

  • asil123  (27.02.12 23:55:50)
Bi tane atkı,kazak vs.. bişey al. Al bunu ben senin için ördüm de eleman havalara uçacaktır.

Fotoğrafcılıkla ilgili olarak ise www.youtube.com/watch?v=0JVg5cjit2A şöyle bişey yaparsan eleman sana tapar :D

Şaka bi yana. Güzel bi saat alırsan eleman duygusal olduğu için "saat'e her baktığımda seni görüyorum" tribine girer. Bayağı mutlu olur yani.
  • bir kac yazar once  (27.02.12 23:57:28)
ona küçük süprizler yap. şey onu burda demiyorduk dimi

ehımm şaka bi yana analog makine iyi fikir
  • neysene  (28.02.12 00:02:22)
bence ufak ufak 2-3 hediye olsun. bi tanesi bu olabilir mesela
www.youtube.com

  • arafa  (28.02.12 00:02:54)
polaroid hariç herangi biri

imageshack.us
  • try again fail again fail better  (28.02.12 00:07:51)
keman al.

  • lostandloser  (28.02.12 01:28:11)
bilgisayar oyunu al. beni en mutlu edecek şey o olurdu herhalde. =D

  • Sabac  (28.02.12 05:57:22)