[]

paylaşımın olmayan biriyle sohbet için konu

paylaşımım olmayan biriyle konuşurken konu bitiyor ve ardından sessizlik.muhabbetin ilerlemesi için ne hakkında konuşuyorsunuz? tavsiyeniz nedir?

mesela o gün ilginç birşey gelmişse başıma anlatabilirim. bunu koyduk kenara.


 
işini sor, detaylı anlatmasını iste - ilgini çekerse tabi -


  • charlesbukowskiineksi  (27.02.12 21:35:59) 
sevdiğin, dinlediğin müziklerden bahset..


  • sıfırbir  (27.02.12 21:38:51) 
sevdiği bir film, dizi, falan olabilir. ayrıca başından geçen ilginc bir olayı anlat ondan anlatmasını iste.


  • genıus  (27.02.12 21:43:47) 
arada elektrik yoksa boşuna zorlama derim. sonra ben şöyle dedim o niye böyle dedi, geçen şöyle demişti bugün niye böyle dedi gibisinden her şeyi kafaya takmaya başlarsın dert olur.


  • blackmail  (27.02.12 21:44:59) 
klişelerden uzaklaş gizli sorularla onu tanımaya çalış önce kendinden bir bilgi ver mesela bu gün şurada şunu yedim çok hoşuma gitti sen yedin mi hiç vs.


  • mr fusion  (27.02.12 21:59:06) 
yahu hiç mi arkadaşlarınla sohbet etmiyorsun, dostlarınla vakit geçirmiyorsun, yabancı birileri ile tanışıp sohbete dalmıyorsun? öyle kağıdın üzerine konu yazar ve ezbere konuşulur gibi konuşulmaz. yapay olur. itici gelir. karşındaki de insan, samimiyetsizliğini çok iyi anlar. kendi deneyimlerinle ilerlet herşeyi. yoksa daha fazla sosyal hayat edin. dünyanın en komik sorusu bu zira.


  • dessy  (28.02.12 07:59:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.