duvar halısı asıyoruz

sevgili duyurucular gün geçmiyor ki karşınıza yeni ve abuk bir soruyla çıkmayayım. şimdi küçük bir oda var evde, hali hazırda bohem/boho tarzı döşeme çalışmalarını yaptığım. tam bu çalışmaların üstüne düşeş bir şekilde çok müthiş güzel, yeni tiki tabiriyle vintage, eski tabirle neneden kalma bir yatak örtüsü hediye edildi bana. negzel ^_^... çok güzel, kadifeye benzer işleme ve ağır bir örtü. dolayısıyla mabadımla haşır neşir olup çok yıpranmasını istemiyorum. hazır bohemian gypsy tarzı takılıyoruz ben bunu duvara asayım dedim ama raptiye/çivi vb. delici alet kullanmak istemiyorum. ne yapsam da assam ben bunu duvara?

asma,dikkatli bir şekilde kullan asmaya ne gerek var?

  • pelinn.  (27.02.12 19:40:33)
bantlayacak değilsin ya, çivilemek lazım. ya da yukardan bi boru geçiyosa misinayla tutturabilirsin en iyi ihtimalle. ha bir de ikea da perde asmak için duvarlara yapışan tel gördüm öyle bi şey olabilir.

ikea.com.tr
  • bipolar  (27.02.12 19:47:50 ~ 19:49:26)
çengelli iğneyle de delebilirsin herhalde sonra onları raptiyelersin ama raptiye taşımaz ağırsa çivi iyi taşır. oralardan takarsın işte. ama çektirip deliği büyür dersen o zaman güzel bi bant yapıştır, iğneyi banta tak.

  • kediebesi  (27.02.12 21:25:56)