Zonguldak-Ereğli arası bitmeyen yol çalışması

bu ileti;soru veya duyurudan ziyade,isyandır...

Zonguldak-Ereğli arası bildim bileli(3 sene) yapım aşamasında...45 km'Lik yolu adam gibi yapamadılar gitti.Yolun 1 km'si yaparken, kalan yerler tekrar bozuluyor.

Sırf merakımdan soruyorum.Bu adamlar nerde hata yapıyor?Kimse de 'aga bu nedir' demiyor mu?

Işıklandırma,uyarı koyulmadığından; arabanın genişliği kadar çukura 70 km hızla girenlerin zararlarından kimler sorumlu?

Ağır vasıta,yoğun kış şartları bahaneleri sadece bu yolda geçerli değil.Yapanlar nasıl yapıyor?

HAlbuki Düzce'ye girmeden(ereğliden düzce tarafına giderken) tırmandığımız uzun yol gayet başarılı

akcakocadaki son tünel bittikten sonra o civarda daha yol calismasi olmazdir bence. ama evet düzce yolu daimi sallantili. daha dün gectim simdi görünce ayni muzdaripligi bi sey oldu

  • la fon doten  (27.02.12 14:47:10)
o yol üç seneden çok daha uzun süredir o durumda. düzeltilmesi bitse genişletilmesi bitmiyor, genişletilmesi bitse asfaltlanması bitmiyor. sürekli bir çalışma var ve yolun büyük kısmı hala bozuk. ben de merak ediyorum sebebi nedir.

  • nxtrls  (27.02.12 14:54:33)
zonguldak'a inanmıyorum ama bir alaplı var. O yol da öyleydi, adam ettiler.

  • sen git ben geliyorum  (27.02.12 15:19:20)
Düzce şehir içi de berbat....Sakarya'dan çıkan , yolu bilmeyen biri;
Düzce içindenden geçip Zonguldak'a dönemiyor.

Yol ayrımını demirlerle kapatmışlar.Alternatif yol tabelası,uyarı hiçbirşey yok.
  • werderweremem  (27.02.12 15:27:10)