griptim şimdi kulak ağrısıda başladı

iki, üç gündür hafif öksürüklü ve burun tıkanıklıklı hafif bir soğuk algınşılığı, grip geçiriodum, bu akşam sağ kulağımda ağrımaya başladı, biraz uğultu ve tıkanıklıkda var. sizce orta kulak iltihabı falan olabilir mi yoksa griple mi alakalıdır ? bu arada benical kullanıyodum grip için. yurtdışında olduğum için doktor işi falan da zor, umarım sabah uyandığımda bişeyim kalmaz da uğraşmak zorunda kalmam.

kulağına soğan suyu damlat acısını alır çok bilinir aslında ama

  • sosyete kizi suzan  (27.02.12 08:31:55)
sabah uyabdığmda acı gitmişti ama kulağımdan kırmızı kan gibi bişey gelmiş gece. ve hala tıkanıklık var biraz. en ilginciyse gece uyurken kulağımın ustune yatınca böyle garip sanki kulak zarım oynuomuscasına bi ses geliodu.( biliorum çok saçma oldu ama nası anlatıcağımı bilemedim )

  • slap  (27.02.12 12:59:40)
ya sen bi doktora git istersen kulaktan bişey gelmesi hayra alamet değildir

  • sosyete kizi suzan  (27.02.12 23:58:31)
gittim dış kulak iltihabı varmış, damla yazdı gönderdi.umarım sakata gelmem.

  • slap  (28.02.12 15:06:03)