Facebook kimlik istiyor?

Hesabım kilitlenmiş, şimdi benden kimlik istiyor benim olduğumu teyit etmek için. İsim soyisim ve fotoğraf görünse yetermiş. Neyse, dolandırıcılık olayı olmadığından emin olduktan sonra gönderdim fotoğrafı fakat günler geçti üzerinden hala tık yok.

Böyle bir olay başına gelmiş olan var mı? Ne kadar sürüyor bu işlem?

başıma geldi ve 3 hafta sonra acıldı, bekleyin daha

  • halitkin  (26.02.12 20:33:52)
açılmış mı diye her denememde tekrardan kimliğimi upload ediyorum ne olur ne olmaz diye. gerek var mı böyle bir şeye? bir kere upload etmek yetiyor mu?

  • kivanc1  (26.02.12 20:36:19)
ip adresiniz değişti ya da yurtdışına çıktıysanız olabiliyor. benim de 24 saat sonra açılacak denip açılmamıştı yurtdışına çıkınce sonra şifre değiştirerek falan yapmıstım bi şekilde ama tam hatırlayamıyorum ayrıntılarını.

  • comeon  (26.02.12 21:08:08)
ben başkası girmiş diye kendim kilitleyip açtım. hemen açıldı.

  • inthechaos  (26.02.12 21:16:49)
abicim kimlik verilir mi gelmeyin oyuna gerekirse yeni hesap aç

  • Fakin idiyıts  (26.02.12 21:24:40)