Win 7 Güncellemeleri (İndirebileceğim yer)

Sevgili bill gates'ler,

Windows 7 kuruyorum (orjinal,laptop harddiskinden), bi sorun yok ama ne zaman ki mevzu update'e geliyor işte orda bilgisayar cozutuyor ben de kafayı yiyorum... 50 tane program yüklüyorum, sonra bi update çekiyor küt bilgisayar gidiyor...

Şimdi;
- Formattan hemen sonra service pack1'i çekip, kuruyorum.
- Ondan sonraki güncelleştirmeleri de toptan çekip tek seferde yükleyebileceğim bir yer var mı?

Yani;
İnternetten en son güncelleştirmeleri tek seferde yükleyip kurayım, bi daha da windows update "yeni güncelleştirme" var diyip bilgisayarı göçertmesin...

bi el atıverin be...

(şu anda da güncelleştirme yapılandırıyor diyip kalakalıyor öylece)

güncelleme denen şey her zaman olur. tek seferde kurtuluş olmaz. güncellemeyi kapatın. sp2 çıkınca güncellersiniz.

  • f2dx  (26.02.12 14:09:12)
Artı güncellemenin pc çökerttiği nerde görülmüş . hemde orjinal diyorsun.

  • mehdix  (26.02.12 14:11:39)
windows 7'de güncellemeler kapatıldığında sistem arıza çıkartıyor. daha önce iki defa başıma geldi, kapattıktan bir iki ay sonra sorunlar başlıyor.. programlar açılmıyor, browserlar çöküyor.. nyani intikam alıyor gibi. en iyisi hiç dokunmamak kendi kendini yenilesin

  • inayet prensi  (26.02.12 15:30:50)
sanırım sorun KB974431 güncellemesinde...

internette bu dosyanın elle kurulması gerektiği, win otomatik çekerse hata verdiği yazılmış çokça...

bu yolu deniycem bi de.
  • brkylmz  (26.02.12 15:58:01)
Bil gates'de fazla davetiye varmiş diyolla

  • tsubasa  (21.12.14 19:26:41)