[araba] cam filmi

simsiyah değil de aracın içerisini dikkatli bakmadıktan sonra görülmeyecek tarzda siyah film çektirmek istiyorum. sorular aşağıda :)

1- fiyatı nedir ?
2- legal açıdan nedir, ne değildir ?
3- istanbul, bostancı tarafında nerede yapılabilir ?

teşekkürler :)

2. illegal. ruhsata işletmeniz lazım.

  • gonion  (25.02.12 17:21:31)
illegal olup da ruhsata işletmeniz lazım derken ? ruhsata işletmeden film yaptırmak illegal demek istiyorsun sanırsam. :)

  • ozzpwnz  (25.02.12 17:25:48)
1) ortalama 200-400 arası yaptırırsın. LAzer ile olanlar var onlar biraz daha pahalı.
2) pasaporta işletmediğin sürece illegal. Araç üzerinde ki bütün her şeyin ruhsatta görülmesi lazım. Fiyatı ne kadar bilmiyorum öğrenirsen banada haber ver benimde işletmem gerekiyor. Muayeneden de hafif kusurlu olarak geçiyor o açıdan bir sıkıntısı yok ama polis kıllık yaparsa söktürür ve evvel ki sene 150 TL gibi bir cezası vardı son anda yırttım.
3)bilemiyorum. Ben yetkili servisinde taktırdım. Ziebart vb. firmalara bakabilirsin (pahalıdır ama kalitelidir) ya da yaptıran arkadaşlarından yardım alabilirsin referans usulü ile.

istediğin film numarası da 2 oluyor. Benim şimdi ki aklım olsa 3 yaptırırdım o ayrı. 2 numara var içerisi Flu(doğru kullanum mı oldu bilemedim ama anladın onu sen) olarak gözüküyor.
  • skywalkeremre  (25.02.12 17:37:46)