Nikon D90 Satılık (mı acaba)

Elimde 18-105 lensle birlikte bir adet d90 var bunu satıp video performansı daha iyi olan bi makine almayı düşünyorum. Canon un bi modeli olur herhalde, üstüne fazla para vermeyi de düşünmüyorum 550d olabilir ya da önerileri bekliyorum.

Bir de shutter 3bin de falandır kozmetigi sorunsuz amerikadan alınmış bir d90 kaça gider. sadece body ve 18-105 le birlikte fiyat tahmini olan var mı? sahibinden e baktım ama fiyatlar tutarlı değil.

550d yerine 600d almak daha mantıklı arada fiyat farkı olduğunu sanmıyorum zaten.

  • yuto  (25.02.12 17:14:16)
bence de amacın video ise 600d almalısın. çünkü 2 artısı var agc yok ve hareketli ekran. ekran çok fazla da önemli değil (evet avantaj ama mesela ucuz bi monitör ile çözülür video işinde çooook şey yapmayı planlıyorsan). ama sadece agc nedeni ile 550d'de magic lantern kullanıyorum (tabi bi de bit rate'i düşürebildiğim için) :)

  • ben smyrna  (25.02.12 17:54:04)
600d olabilir büyük bi fiyat farkı yok yurtdışında da getirtebilirim büyük ihtimal.

Ama d90 ı kaça satarım şimdi asıl soru bu oldu :D
  • rurouni  (25.02.12 17:57:12)