[]

Gmail'de Attachment/Dosya Ekleme Sorunu

Arkadaşlar Gmail support sayfalarına baktım. Google'a sordum, genelde "mail ayarları" kısmından "gelişmiş dosya ekleme" yerine "temel dosya ekleme" kısmını seçince düzeliyor demişler ama bende ikisi de olmuyor. Ayrıca kimi sitelerde flash sorunu falan demişler. Onu da güncelledim yine değişen bir şey olmadı. Bu sorunun başka çözümleri var mıdır?
 
eski görümünde olmuyor diye yeniye geçtim zaten. yenide de olmayınca şu an tekrar eskideyim. nasıl bir olay anlamadım.


  • hubris  (24.02.12 17:02:14) 
browser ne? sürüm ne? java sürümünüze bi bakın vs vs.


  • ben smyrna  (24.02.12 17:38:20) 
browser: chrome en güncel sürümü
java: version 6 update 31 (son sürüm)

  • hubris  (24.02.12 17:45:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.