[]

üniversiteyi uzatsam?

bildiğim kadarıyla yüksek lisans yapmak için en az 2,5 ortalama gerekli. 4. sınıftayım (son sınıf) ve stajımı daha yapmadım. tüm dersleri geçsem stajı bilerek yapmasam (okuldan mezun olmamak için) hiç kalmış dersim olmamamsına rağmen yükseltmeye ders alabilir miyim? (amaç 2,5 genel ortalamayı geçmek)

edit: yük lisans sakarya üniversitesinde yapılacak


 
Her univetsite icin 2,5 ortalama gerekmez.. her universite kendi belirler bu kistaslari.. yukseklisans.com diye bir site vardi sanirim, incelemenizde fayda var..


  • mchslmdnc  (23.02.12 14:02:01) 
sakarya üniversitesi bu yıl ortalama zorunluluğunu kaldırdı.

not: bahar yarıyılında sakarya'da yüksek lisansa başladım, 2.16 ortalama ile.
  • emre262  (23.02.12 18:54:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.