Şu videoyu nasıl indiririm?

Merhaba Duyuru,

Normalde YoutubeDownloader ile çatır çatır istediğim videoyu indiriyorum ama aşağıda linkini verdiğim videoyu bi türlü indiremedim. Sebebi de youtube'un yaş koruma zımbırtısıymış. İşin saçmalığı videodaki çıplaklık kısmı resimsel olarak, kimden neyi sakınıyorlarsa...

Bi yardım edin hele;

www.youtube.com

(bkz: orbit)

  • kuduz balik  (23.02.12 00:02:56)
idm ( internet download manager ) kuruluysa bilgisayarda sıkıntı olmadan indirebilirsiniz.

  • mxtr  (23.02.12 00:06:57)
mozillada flash got eklentisini yükle. tabi birde sistemde flash get yüklü olmalı. bütün flash videoları bu şekide indirebilirsin. bu arada şarkı seçimi on numara :D

  • arşivci  (23.02.12 00:18:12)
@kuduz balik; zamanında başka bi şeyi indirmek için orbiti kullanmam gerekmişti ama işimi görmemişti, daha sonra silmeme rağmen programdan bi türlü kurtulamamıştım, o yüzden tövbeliyim ona :S

@mxtr; denedim ama youtubedownloader'daki gibi indirmedi :S

@arşivci; mozilla kullanmıyorum ki abicim :S lakin teşekkür ederim.
  • spider03  (23.02.12 00:26:49)
teşekkür ederim, ancak o dosyayı da eset virüs algıladığı için indiremedim :S

  • spider03  (23.02.12 00:41:28)
tamamdır, devre dışı bırakınca halloldu, çok teşekkür ederim arşivci =)

  • spider03  (23.02.12 00:48:08)
rica ederim dostum. işin görüldüyse ne mutlu bana :)

  • arşivci  (23.02.12 09:42:40)