Doğalgaz sayacına mühür vurdular

Selamlar öncelikle.Şimdi efendim biz İzmit'te oturuyoruz.1 aylık falan bir faturamız vardı bunu arkadaşım dün fatura ödeme merkezinden ödedi.Ancak bu oçları hala sisteme geçirmemişler bunu ve az önce mühürü vurdular sayaca.Bu oçları da şu an kapalı olduğu için ve telefonları açmadıkları için bir bok yapamıyoruz.Soruma gelirsek şimdi biz bu mührü kaldırsak burdan ne olur?Yarın halledicez zaten herşeyi.

ceza yersiniz o mühürü gelip kendileri acıcaklar.

  • rurouni  (22.02.12 19:03:13)
kim takar yalova kaymakamını diye bir laf var arkadaşım kaldır gitsin birşey olursa haberim yok dersin falan filan tabi bu benim fikrim. Bu sogukta oturulur mu yahu.

  • matnokta  (22.02.12 19:04:33)
cezası ne kadardır peki bunun 5-10 lira bi şeyse açıcam direk.

  • mesa  (22.02.12 19:06:00)
prosedürlere bakarsak ne cezalar öderiz ne cezalar hemde... O mühür kendiliginden düştü diyelim yine mi arkadaş ödeyecek cezayı ?

  • matnokta  (22.02.12 19:07:05)
Hatta az önce arkadaşım çarşıya gitti adamın cep telefonunu esnaftan falan bulmak için bulmuş adamı açıkmış herhalde hala.Adam demiş ki bunu biz bankaya iletiyoruz onların ödemesi lazım falan filan.Yarın sabah direk halledicem demiş.Yarın bu ödendikten sonra adamlar gelip direk açacak mı peki bu doğalgazı yoksa biz mi çağırıcaz?

  • mesa  (22.02.12 19:09:10)
fatura ödeme merkezleri ne yazık ki bazen bankaya geç iletebiliyorlar..Bir de doğalgaz mühürü metaldan birşey olması lazım..Su sayacı gibi kolay sökülmez diye düşünüyorum

  • werderweremem  (22.02.12 19:31:31)
siz kendi gaz şirketinden ödemediniz sanırım. fatura ödeme merkezi gibi bir yerden heralde gidip de şirkete faturayı ödedik ondan söktük falan demeyin sökmeyin mührü. o faturacının götünden kan alın..

  • mr fusion  (22.02.12 19:34:46)
benim de 3 aylık birikme sonucu doğalgaz sayacına mühür vurmuşlardı. Kırmızı bi aparat vardı onu takmışlar. Açıkçası kimseye bişi demeden o aparatı çıkarıp doğalgaz kullanmaya devam ettim. Ayrıca faturaları ödedikten sonra kimse açmak için tekrar gelmedi. (yer istanbul bu arada)

  • Laodike  (22.02.12 19:38:53)