kulaklık canavarı oldum.

3 ayda bir bi kulaklığımın canına okuyorum. giriş yeri gidiyo tek kulaklıktan ses gelir hale geliyo. nasıl bakmak lazım buna? cebime koymadım yağmur çamur dinlemedim yürürken elimde tuttum. ama gene gitti gene gitti. ne yapmak lazım? pamuklara mı sarıp sarmalayım bilemedim ki...

sapı kaliteli bir kulaklık al + garantili al ki bozulunca değiştirsinler.

  • neira  (22.02.12 15:06:44)
#371081 duyurusunda tam da kulaklıktan bahsediyorduk :)Belki işinize yarar

  • ladybug  (22.02.12 15:11:31 ~ 15:13:10)
jak düz mü, L şeklinde mi? düz olanlar daha kolay eğilip bükülüyo takılıyken.

  • jangara  (22.02.12 15:13:51)
sarıp çantaya ya da cebe koyarken, jak ı taktığınız cihazın yuvasından çıkarın. öyle sarın.

  • girl in a coma  (22.02.12 15:20:08)
birine 60lira baymıştım (benim için çoktu...) o düzdü gitti sonra gittim 3 euroya dandik bi şey aldım o "L" idi bugün o da hakkın rahmetine kavuştu. yerinden çıkartıp sarıp koyuyorum evet. ama iyice can sıkıcı oldu bu iş artık.

@ladybug sağol. ama nası gidiyoruz o numaralı duyuruya acep? bilemedim :)
  • pln  (22.02.12 15:31:56 ~ 15:34:38)
Bak şu tarz ürünler var hem kulak içi versiyonu hem de linkteki gibi olanları var. Kablo sarma mekanizması var böylece kablolarda yıpranma, dolanma vs minimuma iniyor. Bunun yanında kullandığım bütün kulaklıklarım seninkiler gibi bozuluyor buna 2 senedir bir şey olmadı.

www.morfare.com
  • 9uncu nesilim ama para bende  (22.02.12 15:40:31 ~ 15:40:43)
hocam bende 15-20 tl lik kulaklıklardan onca sene kullandım .bütçeni bilmiyorum ama kaliteli birşeye dönmek gerek.ben 4 sene önce sennheisser aldım baya da para verdim ama..o tarihten bu yana
kulaklığa para vermedim ve inanılmaz keyifli ürünleri var sennheisser ın..ama orjinalini bul..

  • othervoices  (22.02.12 16:23:51)