Jolly jokerde yeni türkü dinlemek

Saygideger destinacilar;
Sevdicegimle jolly joker istanbulda yeni turku konserine gideyim diyorum ama sozlukte 1 tane iyi yoruma rastlamadim. Cok kalabalik olmasi, ses, mekan kalitesi gibi guncel bilgileri ogrenebilirmiyim.

Vip dusunmuyorum. Gitmeye deger mi?

kesinlikle hayır

  • erostrada  (22.02.12 12:58:30)
Her gittiğimde kendi kendime ''bi daha buraya geleni si...sinler'' şeklinde söz veriyorum. Fakat bazı istisnai durumlarda gitmek durumunda kalıyorum senede 1-2 kere de olsa çünkü bazı müzisyenleri sadece orada dinlemek mümkün oluyor.

çok kalabalık balık istif konser oluyor, ses düzeni genelde konserin ortasına kadar çok kötü oluyor sonra zaman içerisinde biraz düzeltiyorlar ya da benim kulağım alışıyor bilmiyorum. Kalite olarak fena değildir öyle it kopuk falan olmaz en azından.
  • 9uncu nesilim ama para bende  (22.02.12 13:51:47)
f/p oranı çok düşük bir yer. bir kere çok dar, doğru düzgün müzik dinlenecek bir yer değil. keyif almak çok zor.

  • holydreamer  (22.02.12 18:15:50)