kulaklık alacağım önerileriniz?

earphones* alacağım. önerisi olan?

bu kulaklık işinin ucu sonu yok ama ben sennheiser cx300-ii precision kullanıyorum memnunum. elbette daha iyileri var ama fiyatlar çok uçuyor bunun ötesinde. bu fiyat-kalite dengesi iyi bir model. en ucuz darty'de buldum.

  • theos ek mekhanes  (20.02.12 21:29:39)
merhaba,
bass sesleri seven biri iseniz ve kulakiçi istiyorsanız cx 300 uygun, ancak daha doğal sesleri seviyor veya rock/jazz dinlerim diyorsanız o zaman başka öneriler olmalı. fiyatına göre grado, koss, shure gibi modellere bakmak icab eder, illa sennheiser ise yine dengeli sınıfta mx55 önerilebilir.
selamlar.
  • ohtararan  (20.02.12 21:43:08)
akg'yi de göz ardı etme. quincy jones serisi mesela...

  • elsanin mecnunu  (20.02.12 21:43:16)
@elsanin mecnunu unuttuğum birkaç marka olabilir ama haklısın akg unutulacak bir marka değildi.

  • ohtararan  (20.02.12 21:52:44)