laptop ederi?

simdi bende Toshiba satellite a665-s5183x modeli laptop var. gecen martta almistim. paraya ihtiyac oldugu icin satmam gerekiyo ama ederi hakkinda en ufak bi fikrim yok. optimum fiyat olarak ne kadara ve en hizli hangi platformda satabilirim sizce?

toshiba sitesisinden ozellikler vs; us.toshiba.com

bin tl rahat yapar

  • alixkandemir  (19.02.12 03:37:21)
1000 liraya satma, daha yükseğe gider.

sahibinden.com'a bakabilirsin, ama pm leri dikkate alma derim. zira dangalak dolu bi yer ''abi 5800 üstüne 250 lira veririm'' ''750 liram var yarın alırım'' tarzı dangalak şeylere maruz kalırsın sinirin bozulur, ciddi alıcı telefon eder zaten sktret. ama dediğim gibi 1500 falan fiyat çek çünkü hem özellikleri iyi hem de toshiba. sıfır olarak bu özelliklerde en ucuz casper falan var, onlar da 1400 1500 lira arası. ama casper yani onun sıfırını alacağıma senin cihazı alırdım.
  • estruda  (19.02.12 03:54:00)
Lanet olsun geçen hafta kardeşime almasaydım alırdım senden :S
Açıkçası 1300 verirdim. Bu fiyat civarı satılabilir diye düşünüyorum. Gittigidiyorda satabilirsin ama %10 komisyon alıyor.

  • kalotalar  (19.02.12 04:27:59 ~ 04:29:44)
Güzel bir notebook bu. Bence 1300 - 1400 verebilirsin. Muadili notebooklar 1800 - 2200 arasında değişiyor. Belki biraz daha fiyat yükselebilir bilmiyorum. Donanımhaber forumuna üye olup 2. el kısmından satabilirsin. Oradakiler ürünün fiyatı hakkında bilinçli oluyor. Az para veren olursa uyarırlar seni.

  • burka  (19.02.12 10:03:50)
tesekkur ederim yardimlar icin. 1500'den sahibinden'e ve donanimhaber'e koyuyorum o zaman :)

  • Mandos  (20.02.12 18:23:49)