Sol Görüşlü Dergiler

Sol görüşlü adamların yayınladığı dergiler hangileri?

soL diye bir dergi vardı komunist bi arkadaş okuyodu

  • juusto  (18.02.12 18:23:29)
Evrensel Kültür var diye biliyorum. Kendim okuduğumdan değil bir arkadaş baya bi ilgiliydi dergiye o yüzden söylüyorum. Tam emin değilim.

  • Harpp  (18.02.12 18:25:39)
@juusto soL diye bir internet sitesi var ama dergisini görmedim. Belki farklı bir isimdedir

@Harpp sanırım senin dediğinde Evrensel gazetesi. Evrensel Kültür diye de bir dergi görmedim ama bakıcam teşekkürler
  • Prestige  (18.02.12 18:30:35)
Praksis. Express. Bir+bir.

Ayrica ustteki arkadaslarin dedigi dergiler de mevcut da sol'u her yerde bulamazsin.

yalnız "sol görüşlü adamlar"ın dergilerini arayıp sol'u bile bilmiyorsan benim saydıklarıma hiç bakma. zorlanırsın.
  • esenboga  (18.02.12 19:01:44 ~ 19:11:52)
gazeteymiş, ama ayda bir çıkıyor her ne hikmetse, yani bildiğin dergi işte, buyur belki görmemişsindir

tr.wikipedia.org(gazete)
  • juusto  (18.02.12 19:03:13)
  • 10032007  (18.02.12 19:15:08)
www.turksolu.org TÜRK SOLU'da köklülerdendir.internetten takip edebilirsin.eski sayılarıda var.her sene tüyapta stand kuruyolar.

  • michael jackson  (18.02.12 19:35:29)
(bkz: birikim)
(bkz: yürüyüş)

  • atomicbomb  (18.02.12 19:37:54)
sol görüşlü dergi olarak "komünist" var. Eski ismi "Sol" du. Baya iyidir. çok saglıklı bilgiler haberler ve makaleler içerir.çok zengin bir içeriye sahiptir. kesinlikle öneririm. Haftalık çıkmakta. İnternet sitesi ise haber.sol.org.tr dur. Fakat dergisini de okumanını öneririm. Dergiyi Nazım hikmet kültür evlerinde ve daha bir çok yerde bulabilirsin. kesinlikle öneririm. Yaşadıgın şehri söylersen alabilecegin noktalar hakkında da yardım ederim.
Edit 1:juusto nun dedigi derginin yeni ismi benim bahsettigim "komünist"
Edit 2:Harpp ın bahsettigi dergi daha çok sanat dergisi sayılıyor.
Edit 3: michael jackson un bahsettigi şey perinçek yanlısı yani işci partili ulusalcı bir site. uzak durmak lazım
  • limonlu eksi  (18.02.12 20:09:00)
Sol tkp'nin yayını, uzak durmak lazım :)

  • Demet  (19.02.12 01:35:19)