[]

bana asus notebook önerseniz?

öncelikle artık özellikleri yetersiz gelen laptopumu değiştirmem gerek. 1500tl (+100tl olabilir) ye asus marka laptop alacağım. pc işlev açısından mühendislik programlarını çalıştırması - f/p açısından tatminkar olmalı. tabi %50 oranında görselliği desteklemeli. kriter sıralamam;

1)programları yetkin bir şekilde çalıştırmalı
2)hızı f/p açısından max olmalı
3)grafik desteği iyi olmalı

bu bilgiler ışığında asusun hangi modelini almalı? birde varsa öneriniz nereden almalı?

 
www.gold.com.tr
Şu an bu pc'den yazıyorum buraya. Bu pc'yi geçen yaz Vatan'daki haftasonu %25 indirimlerinden 1500'e düşürmüştüm. Bilgin olsun.

  • hicunutmam  (16.02.12 14:20:03) 
ultrabook düşünür müsünüz? öyleyse asus zenbook öneririm. performansı üst düzey değil (ama zaten 1500 ~ 1600 TL'ye üst düzey performans beklemeyin), orta düzey. ince ve ultrabook konseptine göre güçlü bir ürün.


  • deckard  (16.02.12 14:31:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.