Fetih 1453 filmine gidilir mi ?

yarın gösterime girecek olan Fetih 1453 filmine gidilir mi ? çok kararsızım merak etmekle birlikte gidip de pişman olmak da var diye kararsızım...

gidilir hacı.

  • bir kac yazar once  (15.02.12 23:00:16)
müthiş reklâmı yapıldı fakat ilk hafta kesinlikle gitmem. yorumları beklerim. tamamen şişirilmiş bomboş bir yapım da olabilir, türk sinema tarihinde çığır açacak bir yapım da olabilir. bana göre baştan aşağı bir soru işareti. en mantıklısı izleyicilerin yorumlarını bekleyip, birikimine güvendiğimiz insanlara göre tutum belirlemek.

  • mr rosebud  (15.02.12 23:03:29)
bir bilet hepi topu en fazla 15 tl.

(Bir çok insan günlük 15 tl kazanıyor biliyorum)

15 tl için tribe girmenin anlamı olduğunu sanmıyorum. Sonuçta Türk filmi ve yıllardır özlemini duyduğumuz bir konu kurgulanıyor. Bu ve bunun gibi konularda film gelmesini istiyorsak filmi desteklememiz gerekiyor.

Aksi taktirde film yapımcıları. "lan fetih'i yaptık 100 kişi izledi. recep ivediği yaptık 1000 kişi izledi. boş ver recep ivedik tarzı film yapalım" düşüncelerine girerler.
  • bir kac yazar once  (15.02.12 23:07:11)
%50 balon %50 çok süper filmmiş gibi geliyor ama her halükarda sinemada izlemek lazım gidip sonuçta böyle böyle gelişir belki alın verin sinemaya can verin falan.
ben sinemada izlemeyi planlıyorum.

  • skywalkeremre  (15.02.12 23:07:13)
gidilmez. hayalkırıklığı olacak bence. 3 kuruş veriyorum diye çöp izlemek zorunda da değilim.

  • 9kuyruklukedi  (15.02.12 23:09:17 ~ 23:10:09)
@skywalkeremre'ye katılıyorum. ben de sinemada izlemeyi düşünüyorum. çok para harcanmış diyolla, efektler, sesler, görüntüler falan iyi olmalı.

  • vakumlu  (15.02.12 23:10:24)
ateş toplarını inci sözlükcülere yaptırmışlar :D fragmandan anlaşılan o

  • genıus  (15.02.12 23:13:47)
Gitmeni tavsiye ederim.Yabancı filimlerde o kadar şişiriliyor sonra kötü çıkıyor.Bu filim is Türk sinemasında yeni bir devri başlatma açısından yararlı olur.Tıpkı eşkıya filmi gibi.Orada film ve konusu güzeldi ama teknik zayıftı.Şimdi tekniği geliştirmek açısından gidilmesi görülmesi gereken bir film diye düşünüyorum

  • murtiii  (15.02.12 23:17:30)
fragmani gibiyse izlenmez..

  • buzzlightyear  (15.02.12 23:22:00)
yapımcının tv ve sinema tercihleri zevkinize uyuyorsa gidilir. (bkz: fatih aksoy) ve cetesi...

  • tanbulis  (15.02.12 23:52:26)
Sadece ismine bakarak bile gidilmez derim.

  • evilinacloset  (15.02.12 23:54:02)
Sizlere recep ivedik müstehaktir.
Gidin bütçeyi toparlasınlar
Ivedikvari filmlerden kurtulamayız zira
  • arden  (16.02.12 02:31:08)
Gidilir, İvdik gibi 100bin liralık maliyetli olan film 3.5 milyon seyirci topluyor, bu film o oranda toplayamazsa kaliteli film izlemek hayal olur ilerde.

Beğenmeyenler zaten hiçbir b.k beğenmiyor.
  • efrasiyab87  (16.02.12 06:06:58)
Cevaplardaki "bu filme gitmezseniz hep Recep Ivedik cekilir" tavrini anlamiyorum. Bu filmin iyi olacagini bilmiyoruz ki. Recep Ivedik'ten on kat kotu olma ihtimali var ve acikcasi fragmanlarina bakinca pek de iyi gozukmuyor.

Dus Hekimi, emin olamiyorsan mr rosebud'in dedigi gibi once birkac tanidiginin gitmesini bekle, onlarin fikrini al.
  • wpi  (16.02.12 08:10:27)
bu yıl hangi türk filmine gittiysem hayalkırıklığı idi.
ilk aklıma gelenler labirent, celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi.

  • 9kuyruklukedi  (16.02.12 09:55:15)
tagline ında anlatım bozukluğu var. gözümde 1-0 yenik başladı bile.

  • mandayuvasi  (16.02.12 10:05:25)
valla türk filmi gidip destek vermek lazım ben beğendim savaş sahnelerini falan

  • shaqkin  (16.02.12 21:48:15)