hoparlör gıcırdıyor

dünya para kıyıp logitech v20 hoparlör aldım. performansı çalışması iyi ama son ses açınca gıcırdıyor, kesik geliyor bazen ses. başka bilgisayarda da denedim aynı.

yeni aldım, gidip arızaya mı vereyim yoksa adamlar bana son ses dinlersen böyle olur normal mi derler. bilgisayarın hoparlörü son seste sorunsuz

tam olarak nasıl bir ses çıkartıyor? kabloda problem olabilir.

  • thinkbeforedoing  (14.08.08 01:55:08)
problemin kulaktiktan olduğuna eminsen, abi bu hoporlor gicirdama sorunu var diye dikil eleman alir dener haliyle takinca kisik seste bir$ey olmaz sanirim bi sn sesi aç abi deyip araya girersin, gicirdayinca evet bak bozukluk yapiyor işte abi dersen olur sanirim. üzerinde yüksek seste çali$maz ibaresi yoksa tabi.

  • 05  (14.08.08 02:01:42 ~ 02:03:25)
ses yüksek seste yırtılır gibi oluyorsa kapasitesinden fazla bi sinyal aldığından hoporlor patlamıştır veya patlak almışsındır. iki durumda da servise sormakta fayda var. senin yüzünden derlerse çamura yatılabilir, çünkü bunu kanıtlamanın yolu pek yok..

  • hayo  (14.08.08 03:19:36)
valla son sesde gicirdar bence gayet normaldir. Ayrica son ses derken hoparlorunmu sesi sonda bilgisayarin mi? Bilgisayardaki ses kartlarida kaliteli degilse ondan da kaynaklanir belki.

edit:
Bu laptop icinmis ve USB'den baglaniyomus anladigim kadari ile. Boyle olunca bilgisayarin ses kartini kullaniyor mu bilmiyorum?
  • badseed  (14.08.08 17:50:39 ~ 17:55:18)