Sizce Böyle Görevin Maaşı Ne Olmalı?

Ciddi sordum, başvurdum ama olur da çağırırlarsa sizce ne kadar demeliyim? Kafamda bir rakam var ama bakalım diğerleri ne diyecek.

Yer: Ankara
Kurum: Kızılay

İş tanımı__
· Psiko sosyal program çerçevesinde gerçekleştirilecek çalışmaları planlamak, hazırlıklarını gerçekleştirmek, uygulanmasını ve raporlanmasını sağlamak,
· Yurtiçinde ve yurtdışında meydana gelen Afetlerde Türk Kızılayı’nın Psikososyal Acil Müdahale çalışmalarında görev almak,
· Afet öncesi, sırası ve sonrasında psikososyal yönden hazırlıklı olmaya yönelik bilinçlendirme ve eğitim çalışmaları yapmak,
· Psikososyal program çerçevesine ilgili resmi ve gönüllü kuruluşlar ve kişilerle işbirliği yapmak,
· Kızılhaç ve diğer dernekler tarafından alanda yürütülen psikososyal hizmet programlarının eşgüdümünü sağlamak ve koordinasyon toplantıları düzenlemek,
· Gönüllü çalışmaları planlamak ve yürütmek,
· Uygulama merkezlerinden gelen aylık çalışma raporlarını incelemek, değerlendirme ve gerekli yönlendirme çalışmalarını yapmak,
· Merkezlerin düzenli ve verimli çalışması için gerekli önlemleri almak,
· Afetler sonrasında, diğer Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri tarafından alanda yürütülen psikososyal hizmetlerde, eşgüdüm ve koordinasyonu sağlamak, gerekli toplantı, yazışma vb. çalışmaları yürütmek,
· Psikososyal Hizmetlerle ilgili eğitim programlarının düzenlenmek ve yürütmek,
· Afetlerde psikososyal hizmetler ve sosyal hizmetler alanında projeler geliştirmek ve bu konuda çalışmalar yapmak,
· Türk Kızılayı çalışanlarına yönelik psikoloji/sosyal hizmet konuları ile ilgili çalışmalarda danışmanlık ve rehberlik yapmak

2bin :)

  • neira  (15.02.12 09:58:55)
Hep yönlendirme, koordinasyon, eğitim, planlama gibi şeylerden bahsedilmiş. Görüşmenin gelişme şekli ve genel havayı da göz önüne almak gerek ama 3000 civarı bir rakam gelir benim aklıma ilk bakışta.

  • cashkorkmaz  (15.02.12 11:59:58 ~ 14:29:28)
Konu kapanmıştır arkadaşlar, şu yukardaki görev için 1800 veriyorlarmış :\

  • jesterdvine  (16.02.12 08:22:30)