kedim çıldırdı..

yaklaşık 2 saattir, 4 kilo ecstasy yemiş gibi şuursuzca sağa sola saldırıyor. az önce şakalaşırken, hiç yapmadığı biçimde elimi yeme girişiminde bulundu. evet ısırma değil bildiğin yeme. ayrıca hindi guruldamasına benzer sesler çıkarıyor koşarken. hayvan miyavlamayı unuttu lan. uyku düzeni normal, yediği içtiği her zamanki şeyler. n'olduki böyle oldu bu?

not: 4 aylık. dişi.

mart ayı yaklaşıyor diyesim çok geldi dedim valla :)

  • HNDS  (14.02.12 23:10:43)
azmış. mart yaklaştı.

  • hurma  (14.02.12 23:11:12)
panpalar mart'a daha çok var yau. yoksa bunlara erkenden geliyo mu?

  • freeze  (14.02.12 23:12:05)
illa martın 1inde azacak diye bir şey yok .

  • hurma  (14.02.12 23:13:12)
yarin git kisirlastirt.Yoksa evdeki mobilya vs. nin a.ina koyar.

  • caks  (14.02.12 23:15:18 ~ 23:15:51)
ayrıca bu daha bebek lan. 4 aylıktan başlar mı bu işler?

  • freeze  (14.02.12 23:15:19)
Hay ben bu mart i ogretenin.

4 aylik kediide daha olmaz oyle seyler. Aslinda anlattigin, bu gun basina gelen seyler her kedi sahibinin yasadigi seyler. Kedis uyuyo enerji topluyo ama avlanmasina gerek kalmadigi icin hem enerjiyi harciyo hem de antreman yapiyor.

Ayrica sen de goreceksin ki kedi hayvani ciftlesmek isterse marti bekliyim demez cani ne zaman isterse o zaman azar.

Son olarak 1 yasindan once kisirlastirilmaz aman diyim.
  • thefin  (14.02.12 23:15:26 ~ 23:16:56)
kulak pamugu :(

  • amlakit  (14.02.12 23:34:57)
oyun oynuyor küçük hindiniz. 4 aylık da tam vakti zaten. eh çocuk o artık biraz uğraşacaksınız oyunculuğuyla :)

ayrıca mart ayında azarlar diye bir şey yok. dişi kedi kızgınlığa girecek olgunluğa ulaştığında belli aralıklarla sürekli devam eder. o da 7-8 aylıkken başlar genelde. o zaman vakit geçirmeden ameliyat edilmeli. ama şu an öyle bir şey olmaz merak etmeyin.
  • quasiromantic  (15.02.12 00:10:32)