hayatımın en kötü dönemi, aşk acısı ve ayrılık yardım lütfen

ömrüm boyunca hiç bu kadar zor durumda olmadım. sevgilimden ayrıldım dün. aramızda sorun yoktu, resmen severek ayrılmanın tanımını yaptık. başka şehire gitmesi gerektiği için bu kararı verdi ve daha fazla da görüşmek istemiyor. tamamen bitiriyor. birçok arkadaşımla konuştum, doktora gittim ilaç aldım ama ilaçlar da fayda etmiyor. sana kız mı yok, olur öyle hayatta, herkesin başına gelir, sabret vs gibi sözler kesinlikle işe yaramıyor. her bir şeyle de sıçtım olmuyor. uyuyamıyorum, sakinleşemiyorum. hayatımda ilk kez aşık olmuştum ve tam bana göre dediğim biriydi. keşke aramızda sorun olsaydı da öyle ayrılsaydık. o zaman derdim anlaşamadık ayrıldık ama bu sefer başka etmenler yüzünden oldu... daha ne yapayım bilemiyorum? lütfen ciddi cevaplar verebilecek varsa yardım istiyorum

böyle konularda sözüne çok güvendiğin, kendinden büyük, görmüş geçirmiş, gözünde babacan bir adama gidip derdini anlat onun söledikleri sana ilaç gibi gelecek.

ben yaptım ordan biliyorum eş dost anne baba tarafından söylenen sözler etkisiz oluyor.
  • seljax  (14.02.12 11:10:58)
zamana bırakacaksın üsdat malesef yok çaresi bunun geçiyor zamanla başkalarıda çıkar karşına daha iyisi emin ol çıkmaz deme ilaki çıkıyor. benım 6 yıllık ilişkim vardı evlenecektik bir sabah evini aradım yurtdışına gitmişti :D seninki en azından söylemiş hehehe şimdi evliyim ve çok mutluyum boş ver falan demicem iyice çek acını sindir sonra en derine göm ve orada kalsın

  • genıus  (14.02.12 11:11:05)
Şu an için herhangi birşey sana hiçbir anlam ifade etmese de;

daha çok seveceğin biri en az bir kere karşına çıkacak.

" Aşk bir keredir. " büyük bi' yanılsama
  • charlesbukowskiineksi  (14.02.12 11:11:15)
@hier kommt die sonne +1

herhalde yanlış yazdınız. bu kadar olay 1 gün içinde olamaz.

bana yaşınız küçük ve olayları fazla abartıyorsunuz gibi geldi. hayatta her şey sevgili demek değildir. bu günler gelip geçecek. okulunuzla, işinizle ilgilenin. evden dışarı çıkın, bir hobi edinmeye çalışın, spor yapın, hiç olmadı bol bol yürüyüş yapın.

bunlar fayda etmezse acil bir psikologla görüşün.
  • mea maxima culpa  (14.02.12 11:17:36)
eğer işde bu dediğin insansa,bırakmayacaksın kardeşim bırakmayacaksın.

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (14.02.12 11:21:01)
ayrılma endişesi birkaç gün önceden vardı ve doktora gitmiştim ilaç vermişti. böyle ani karar vereceğinden endişeliydim. olaydan sonra da konuşabildiğim herkesle konuştum.
kendime çok dedim o sözleri. hayat devam ediyor. kimse mükemmel değil, ondan iyisi de var dünyada benden iyisi de var. ama şu durumda söz geçiremiyor insan kendisine.
zamana bırakmak da o kadar zor geliyor ki. uyusam hiç uyanmasam diyorum. lanet ediyorum tanıştığım güne... keşke mal mal otursaydım evimde diyorum.

yaşım gelmiş 30a. daha önce de ilişkilerim oldu ama hiç böyle olmadı. buna benzer durumlar olduğunda duygularımı kenara koyup işim gücümle ilgilenebiliyordum. bu sefer olmuyor ama. yapacak bir sürü de işim var ama yapamıyorum...
  • turcino  (14.02.12 11:22:02 ~ 11:24:50)
başka şehre ne kadarlığına, ne sebepten gidiyor, ne kadar uzağa gidiyor bilmiyorum ama, karşı tarafın uzak mesafe ilişkisine neden yanaşmadığını anlamadım.

madem hiç bir sorununuz yokmuş, denemeye değerdi bence.
  • jangara  (14.02.12 11:22:27)
işte onu ben de anlamıyorum. ben de gelirdim yanına. hiç sorun değil benim için taşınmak. istemiyor, gelme diyor. eminim ki hayatında başka birisi falan da yok. bu ihtimal devre dışı zaten...

  • turcino  (14.02.12 11:26:28)
baska sehire gidiyor diye kimse kimseden ayrılmaz. bu kadar saf olduğunuza yanın bence. baskasını bulmus hatun.

  • neira  (14.02.12 11:28:06)
yani o ihtimal devre dışı demişsin var mı elinde kanıt nereden biliyorsun olmadığını olamayacağını.

  • genıus  (14.02.12 11:30:21)
biliyorum olmadığını. bugüne kadarki ilişkimizi düşününce %100 eminim. başkası olsa yine iyiydi. küfür eder kızar üzülmezdim böyle. ona da dedim böyle şeyler olup ayrılalım desen bu kadar üzülmezdim diye. asıl sorun benim bu duruma nasıl dayanacağım ve ne yapacağım? çok kesin dille gelme fala diye ısrar etse de ilerleyen zamanda yanına gitsem mi diye düşünmeden edemiyorum. en azından ziyaret amaçlı.

  • turcino  (14.02.12 11:34:06)
bence gitme boş ver onurlu ol biraz. bak gururlu değil onurlu ol diyorum seni istemiyorsa siktir et. biraz bekle geçer zamanla geçiyor.

  • genıus  (14.02.12 11:42:12)
hacı seven insan dünyanın öbür ucunada gitse sizi bırakmaz. bence sizi sevmıyor. ayrıca nedensız ayrldık deme sana söylemedği yada söylemek istemediği mutlaka bir nedeni var.. belkide başka bi sevgilisi var.. unut onu dunyada kızmı yok sana

  • expressive  (14.02.12 11:48:49)
severek ayrılmamışsınız. kız seni terk etmiş. bu sana daha da koyacak ama önce bunu kabul et bence.

  • sir gawain  (14.02.12 11:55:19)
tadını cıkar bu acının.. inan herkes yaşayamıyor.

  • raki masasinin degismez adami  (14.02.12 12:32:16)
aşk acısı guzeldir. tadını çıkarın.

  • bordeaux  (14.02.12 13:11:36)
senden ayrılan bir insan peşinden bu çba ne arkadaşım.
keyfine bakmaya çalış onu üşünme de ne yaparsan yap.
gez dolaş alemlere kayna,
ama unutamam falan diye laf yapma.
emin ol unutacaksın emin ol geçecek
başka da yolu yok zaten.
denedim olmadı ne yapayım la mantığında düşün.
olayı hayatının merkezine koyma,
kendini hırpaladığınla kalırsın.
  • seyduna6687  (14.02.12 13:12:10)
sorunsuz, sebepsiz ayrıldık ona üzülüyorum, biri olsa küfrederdim daha iyiydi diyorsunuz ama sizinki de çok normal değil kabul edin,
bence sevgilinizde bir sorun var, başka şehre gidiyorum diye ilişkiyi kestirip atmak da neyin nesi?
dünyanın öbür ucuna da gitse birisi sevdiğini terkedemez, gelmesini ister, yürütmeye çalışır, yürümezse ayrılır o ayrı ama enazından dener. sevgilinizin sevgisinden şüphe duyun bence. bu taşınmayı bahane ediyor gibi geldi bana.
  • pinking of you  (14.02.12 14:19:45)
geçer. ama deler de geçer.

  • compadrito  (14.02.12 15:45:43)