izmir gaziemir

gaziemirde çalışan birinin alaçatıda oturuma ihtimali nasıl ?
maps den baktım 78 kilometre diyoda gidilir gelinirmi ? kaç dakka tutar arabayla ?
nerde oturulsa iyidir ?
yada gaziemirde çalışcaksdan izmire taşınmanın ne anlamı var gibisinden bi durummu var ?

edit;
araba /motosiklet var diyelim, şu an istambulda 1 saat harcıyorum işe gitmek için zaten

size ait bir aracınız varsa neden olmasın

  • everyone looks so good from here  (13.02.12 10:00:05)
özel araç ile yakıt gideri sorun edilmeyecekse olabilir. zira yolun büyük kısmını otobanda geçireceksiniz. ama otobüsle falan olmaz o iş.

  • Jaaaccckk  (13.02.12 10:01:34)
gaziemir'de oturuyorum ve alaçatı'ya da çok gittim geldim. iş için otobüsle falan gidilecek bir yol değil. kendi araban olacak, yakıtı da takmayacaksın kafana anca öyle.

artık izban var, gaziemir'den alsancak 20, karşıyaka 35 dakika falan sürüyor.
  • astaroth  (13.02.12 10:08:04 ~ 10:08:23)
gidilip gelinmez, 3 gün sonra bayılırsın. Gaziemirde oturacaksın. Paran çoksa sahil evlerindeki villalarda oturucaksın, otoyoldan gidip geliceksin.

  • azurre  (13.02.12 10:21:16 ~ 10:21:57)
ne yapacaksın alaçatıda oturup hafta sonu filan gidersin çok istiyorsan. Daha çok alsancak gaziemir hattını düşün bence.

  • nedendir bilinmez  (13.02.12 11:09:34)