adnan oktar ve hatunları

ya bu adam bu kızları nerden buluyor_? bir de bu kızlarla takılıyormudur bu_? aklım almıyor ya. sayfalarına bakıyorum şeyh alptuğ berke, yok şeyh bilmemkim. heriflerin tipler ise tam playboy. fotoların altlarında hatunlar maşallah hocam çok yakışıklısınız inşallah birgün görüşürüz hocam falan filan. hani hatunların fotolara bakıyorsun hepsi de taş. neler dönüyor olum çok merak ediyorum.

bu adam bu kızları nerden buluyordur bi fikrim yok ama proramda eğer " beni ne kadar seviyorsunuz" gibi sorular soruyorsa, mutlaka programdan sonra "ee kızlar akşam ne yapıyoruz?" sorusunu ondan beklerim.

  • Kreuzberg  (12.02.12 14:56:18 ~ 15.02.12 22:12:22)
kızların hepsi manken ajanslarından alınma program başına ücret ödeniyor. ama ajanslar türk değil yurtdışındaki ajanslardan getiriliyor.. polonyalı, rus vs.. sizde o kadar para olsa daha güzellerini bulursunuz. parayla kadın aynı anda gelir bunu unutmayın

  • inayet prensi  (12.02.12 14:58:56)
abi parayı basıyorlar. bir de unutmayın bir çok ünlü bu adamların yanında çıktı ilk defa.

  • metehan01  (12.02.12 15:12:11)
hatta ve hatta yabancı kökenli 2 arkadaşım da oraya çıkıp 200er lira almışlardı bir saat o masada oturmak için. tabi ki ajans vasıtası ile.

  • barkopasa  (12.02.12 15:20:57)
  • 90lar türk pop  (12.02.12 15:26:06 ~ 15:26:23)
aşağıya bazı linkler ekleyeceğim. haberler bu cemaatle bir takım bilgiler içeriyor. ama bunlar sadece bir kısmı tabi, araştırırsan daha onlarca yüzlerce haber var eski gazete arşivlerinde.

webarsiv.hurriyet.com.tr
arsiv.sabah.com.tr
webarsiv.hurriyet.com.tr
  • yokumbenburda  (12.02.12 15:39:24)