[]

baymak kombiden anlayanlar buraya

evdeki baymak kombinin altinda mavi bir aparat gibi bir sey var o asagiya dogru cekilebiliyor, kombiyi takanlarin dedigine gore buradan basinc ayari yapiliyormus cevirince diye aklimda kalmis. simdi basinc 1.7 bar falan ben bunu dusurmek istiyorum. o mavi aparati asagiya indiriyorum ama saga sola donmuyor. nasil yapilacak bu is? bir de ideal bar seviyesi ne olmali? cok tesekkurler.
 
bildiğim kadarı ile 1,5-2 arasında olmalı.


  • naturelist  (12.02.12 12:17:32) 
Kombilerde ben hiç su azaltma olayı görmedim azaldıysa o vanayla su basarsın ve artar. Bi süre kullan öyle kendiliğinden düşecektir.


  • layer26  (12.02.12 12:34:37) 
şey yap, kaloriferin birinden bir iki bardak su çek. çevir yandaki düğmesini aksın.

hemen düşüyor basınç. hem de havasını almış olursun.
  • bojangles  (12.02.12 12:39:29) 
1.7 bar normal sayılır. İlle de azaltmak istiyosanız kombinin altından bakın kırmızı vana görüyosanız hafifçe açıp su almayı deneyebilirsiniz. Dikkat edin oradan akan su sıcaktır yanmayın. İyice kapatın yoksa ara ara damlama yapar.


  • aiclia  (12.02.12 13:34:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.