[]

incredible s uygun mudur?

www.vatanbilgisayar.com

bu fiyata alalım mı?


 
Bak şimdi mediamarkt'a gidiyosun bu telefonu alıcam ama x yerde şu fiyat diyosun inanmıyorlar linki gösteriyosun adamlara (onlar seni masasına davet ediyor) arada ki fiyat farkının 2 katı daha ucuza alıyosun. yani linkine bakmadım ama dediğim şekilde macbook pro 15" 600 TL daha ucuza aldım etiket fiyatından bu şekilde yaparak.

Not : Ben senin yerinde olsam birazcık daha paraya kıyarım eğer varsa samsung galaxy s2 alırım.
  • JK  (12.02.12 11:53:15 ~ 11:55:12) 
media markt'ta satılıyor mu emin değilim. bulamadım ancak şahane fikir.
galaxy s 2 iki katı kadar pahalı ama sanki?:)

  • psikolog sulugoz  (12.02.12 12:02:44) 
bir de peşin mi almak zorunda mıyım media mark tamam derse?


  • psikolog sulugoz  (12.02.12 12:04:16) 
world veya axess'in varsa fiyati cok uygun.


  • entrapmen  (12.02.12 12:06:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.