[]

kis ile ilgili 2 soru

1- 2 haftadir cikarmadigim aracim buz ile yeksan olmus alti hep kar ve buz. lastikler yere yapismis. nasil hayata dondurebilirim?

2- yarin ankara-istanbul yolculugu yapilir mi aracla (kis lastigi var ama yine de bilemedim)?

tesekkurler

 
Ben büyük fırça ve kürekle yaptım bugün. kabasını fırçayla, günlerdir yapışıp kalanları kürekle aldım. arabanın çekişine (önden veya arkadan) göre o lastiklerin önünü tamamen temizlemek yetiyor.

yarın da yola çıkılır, gece olmasın yeter..
  • pitcheuse  (10.02.12 17:38:25 ~ 17:46:08) 
@pitcheuse'ye ek olarak yine de buzlar gitmezse kettle'da ısıt suyu sonra lastiklerin etrafına dök erisinler. en garanti yol öyle. ana yollar hep açık ya. tuzluyorlar habire. zaten düzelecekmiş sanırım yarın havalar.


  • yigitkaraca  (10.02.12 18:15:08 ~ 18:15:21) 
üstüne sofra tuzunu bassan bişey olmaz lastiklerin donunu çözmek için sanki.


  • eksi sozluk e bir daha geldim  (10.02.12 20:27:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.