Avea ayarı - Necefli maşrapa

Bilmeyenler için:
www.youtube.com

Ne ki bu ben bir şey anlamadım?

  • hollowlife  (10.02.12 00:37:57)
dinozor testi gibi olmus tey tey :)
necefli masrapa eskiden trtnin tek kanalli oldugu zamanlarda teknik aksaklik ciktigi zaman ekran bos kalmasin diye gosterdikleri meshur bir objedir. bir de iznik cinili tabak ve manavgat selalesi resmi vardi yanlis hatirlamiyorsam, bunlar bir de bu resimlere yani fotograflara kameranin zoom etmesiyle gosterilirdi, bu sebeple bazen duzgun de durmazdi ekranda yamuk dururdu, okuzun trene baktigi gibi az bakmamistik.

  • artisnot  (10.02.12 00:47:31)
avea'nın son reklamı (hani sarı bir jip ile geliyorda optik "abi bu çok yakar" diyo ya), turkcell'in "4 çeker" reklamını karalamaya yönelik bir reklamdı. turkcell'in müracaatıyla aveanın reklamı yayından kaldırıldı.
avea da senin linkini verdiğin reklamı yayına soktu. altyazıda da "fasulyeyi biraz kızdırdık" diye bir ibare var.
yani kendini fasulyeden sanan turkcell bizim reklamımızı kaldırttı, bizde onun yerine yayını bozduk gibi bir reklam koymuşlar.
bence oldukça yaratıcı.
  • etna  (10.02.12 08:10:27)