kablolarınız düğüm olmasın diye ne gibi yöntemlere başvuruyorsunuz?

kulaklığımın kablosu her seferinde düğüm olmasın diye ipodumun etrafına sarıyordum. üstelik son derece gevşek bir şekilde sanıyorum ancak kablonun dış katlanı resmen delinmiş, iç telleri gözüküyor. ne yapıcaz? sizin çözümleriniz neler?

yok sen anlamadın istediğim şeyi
benim kendi kadifeden kesem var zaten, olay o değil. kablo boşta bi kesenin içinde durunca düğüm oluyor, ipod a sarınca da kablosu zedeleniyor.

  • neira  (09.02.12 16:33:22)
şey yapsanız.hani bu küçük teller oluyo ya kuruyemiş paketlerinin ağızlarında falan.kabloyu dikkatlice katlayıp fazla sıkmadan o telle sıkıştırırsanız gayet de güzel olur bence.

  • Skey295  (09.02.12 16:36:24)
Kablo düğüm olmasın diye düğüm olmayacak ve aşınmayacak kablolu bir kulaklık alıyorum :) Şaka değil, atıyorum Brainwavz M2 gibi bir kulaklıkla hem sizdekisine göre manyak bir ses kalitesi farkı hem de kolay düğüm olmayacak bir kulaklık alıyorunuz. mp4nation.net

  • jesterdvine  (09.02.12 16:50:18)