Şunları Kağıt Dışında Bir Şeye Bastırmak

Ne bileyim böyle buzdolabı magneti filan gibi bişey yaptırmak istesem... Ama 100 tane 1000 tane değil de birer tane. Nasıl yaptırırım?

nerede yaşıyorsunuz? bunları ofsetler falan yapar yada fotoğrafcılar magnet gibi şeylere baskı yapıyorlar oraları deneyebilirsiniz istanbulda sirkecinin orda bi sürü baskıcı matbaacı var oralarda yapan birisi mutlaka çıkar.

  • basond  (09.02.12 11:03:52)
matbaalar tek adetlik bir şeyle uğraşmıyor, yok kalıp masrafı yok şu yok bu. daha pratik bir yol var mı? gerekirse magneti ben bulup yapıştırırım. sert ve parlakça bir malzemeye kaliteli bir baskı olsun istiyorum sadece.

  • nop  (09.02.12 11:24:31)
magnet yaptırmak çok kolay. bu resmi ozalitçide ya da fotoğrafçıda güzel bi kağıda bastırıp daha sonra mıknatısa yapıştırabilirsin. mıknatıs nerede satılıyor bilmiorum ama :P internette görmüstüm kendi magnetini yap falan diye

  • neira  (09.02.12 12:04:51)
tşört baskıcıları ek olarak bu tip işler de yapıyor bazen.

  • kediebesi  (09.02.12 12:21:36)
  • isyankar tosbaga  (09.02.12 13:12:23)
bu kupaya baskı nanesi var ya. evlenenler filan yaptırıyor fotoğraflarını... benim gördüklerimin baskı kaliteleri hep çok dandikti. bunu adetsiz olarak jilet gibi yapan bir yer var mı?

edit: fotoğraf değil, resimdeki gibi monokrom bir figür bastırmak istiyorum
  • nop  (09.02.12 13:21:37 ~ 13:22:05)