1 Numara Büyük Bot?

Sizce bot normal ayak numarasından 1 numara büyük mü alınmalı? Yada diğer türlüsüyle bunun getirileri - götürüleri nelerdir?

1 numara büyük bot ayağı haşat ediyor ve diğer ayakkabılara göre daha kolay nasıra sebep oluyor.
Bot zaten ağır bir ayakkabı çeşidi, yürürken ayak içinde sallanınca felaket ayak ağrısı da yapıyor.
uzun yürüyüşler falan zaten hayal..
  • pitcheuse  (07.02.12 14:49:57)
ayakları çok üşüyen ve kışın sürekli kalın ip çorap filan giyen biri iseniz evet
değilse hayır

  • niye ama  (07.02.12 14:52:24)
alacağın modele göre değişir mesela ben bir bok yedim, harley'i bir numara büyük aldım, şimdi dua ediyorum havalar ısınsın diye, böyle bir ızdırap, ağırlık yok.

ama askerlikte işe yarıyormuş.
  • bir bar taburesi  (07.02.12 15:05:46)