Kuzu derisi ayakkabı arıyorum.

spor ayakkabı, takım elbiselik ayakkabı çeşitlerinde. yumuşak olmalı. ayağın şeklini almalı. tırnak batma sorunu var. yardım etmeli bana.

Kuzuyu yerken sorun yok, sıçarken sorun yok, tek sorun kuzu derisinde mi?

  • sic_co  (06.02.12 11:05:49)
gedin öte tarafta oynayın. burada kuzu derisi ayakkabı arıyorum. ciddiyim olm. dexter üretmiş galiba. accık tuzlu ama.

  • markasiz  (06.02.12 12:09:22)
iskoç'ya ya da irlanda markalarını araştırın. sanırım onlar böyle şeyler yapıyordu. keçi derisinden olabilir. goat.

  • santiago nasar  (06.02.12 12:42:22)
keçi neyse de kuzu nedir ya, empati dediğimiz şeyden bu kadar yoksun olmayın, tabi o üretenler asıl suçlu

  • juusto  (06.02.12 12:48:42)
ya arkadaş kuzuya niye bu kadar tepki gösterdiniz allahınızı severseniz ya. çok pahalı oluyor. dandini bir ayakkabıyı 300den aşağı bulamıyorsun. sadece belki bileniniz vardır diye sordum. piyyy, hayvan hakları savunucusu kesildiniz lan başıma :)

  • markasiz  (06.02.12 13:35:15)
kuzu derisi en kaliteli derilerden biridir. sırf cüzdanı bile 90 TL'den başlar. ama ortopedik bir sorunun varsa, senin de yapacak birşeyin yok.
spor ayakkabı modellerinde koşu ayakkabılarına bak derim. takım elbise altına ise yapacak birşey yok, hepsi kösele, hepsi taş gibi. belki belki dockers'ın hafif sportif klasik modelleri vardır.

  • sinematematikci  (06.02.12 20:39:00)