Telefon sapığım var ve erkeğim

Erkeklerin de telefon sapığı oluyormuş, bir yaşıma daha girdim. kız seni seviyorum, aşığım sana, bisiklet pedalın olayım bana bas diyor. bilinmeyen numaradan arıyor bunları söylüyor. yakın çevremden belli ama kim olduğunu bilmiyorum. kız arkadaşıma söyledim hemen, böyle böyle bir sapık edindim diye, anlayışla karşıladı tabi ne yapsın. bir daha açmamayı düşünüyorum telefonunu. yapılacak başka bir şey var mı? bir de vodofone'um gizli numaradan çağrı almaya nasıl kapatabilirim. teşekkürler.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz

www.vodafone.com.tr
  • halilibo  (04.02.12 00:43:19)
gizli numaradan aramaya kapat, eğer bilinen bir numaradan tekrar ararsa kime ait olduğunu öğrenebiliyorsun sorgulamayla. been there.

  • cro magnon  (04.02.12 00:45:29)
ters psikoloji yap, kabul et dediklerini. rahatsız edemediğini görürse vazgeçer.

pedalın olıym bas bana güzelmiş bu arada :)
  • i was there  (04.02.12 00:50:53)
Bana dadanan ayrı bir sapığa şu muameleyi yapınca iki gün sonra telefonlar kesilmişti:

Onun aradığını gördüğümde telefonu açıp masaya koyuyordum, o konuşup duruyordu. Her aradığında bunu tekrarladım. Arayınca telefonu açtım ve açık biçimde masaya koyup işime devam ettim. İki gün sonra bıraktı aramayı.
  • mr rosebud  (04.02.12 00:52:19)
tamam bulusalım de. kim oldugunu gör.

  • ykyt  (04.02.12 00:59:00)
bende erkeğim, benimde sapığım vardı bir dönem.

sapığınızın olması yakışıklı bir erkek olduğunuz anlamına gelmez, bir karşı cinsin sizi kafaya takmış olması olabilir, hem cinsinizin kafaya takmış olması olabilir, canı sıkılan bir arkadaşınız olabilir, yada çok yakışıklı genç kızların sevgilisi bir erkek olabilirsiniz.
  • disfircasiyimben  (04.02.12 01:08:35)
birileri taşak geçmeye çalışıyordur muhtemelen "pedalın olayım bas" ne lan?

  • petrol kalemi  (04.02.12 01:53:38)