Film Adı

Yahu film hakkında pek bi şey hatırlamıyorum aslında, bi yerde dönen devasa bi taş kütlesi vardı, kendi çevresinde dönüyodu. İçine bi helikopter dolusu mu bi araba dolusu mu ne adam gönderiyolardı. İçeride ölenler tekrar canlanıyodu, hastalar iyileşiyodu falan. Bu devasa bi şeydi ama (taş yani)

Bi de kadın hamile miydi neydi oraya girince artık hamile olmadığını farkediyodu filmin sonunda.

Hükümet ya da teröristler o taş kütlesini patlatmak için içeriye nükleer bi şeyler yerleştiriyodu ama asıl eleman nasıl olsa ölen kalkıyo bize bi şey olmaz diye rahat rahat taşın içinde dolanıyodu.

Tabi bu söylediklerimin bi kısmı yalan yanlış şeyler olabilir ama genel olarak böyleydi.

Şimdi sorarım sana ey duyuru kullanıcısı neydi bu filmin adı?

o devasa taş dediğiniz şey piramitse (içinde ölülerin canlanması, hastaların iyileşmesi, nükleer bir şeyler vs. kısımları tutuyor) film stargate www.imdb.com ama hamile kadın hatırlamıyorum :/

  • irbat  (02.02.12 03:44:28)
Sphere'e de benzito gibi ama...
www.imdb.com

  • mabl  (02.02.12 04:52:38)
  • ermanen  (02.02.12 05:22:47 ~ 05:27:21)
Herkese teşekkürler, söylenenlerin hepsi çok benziyor ama cevap Epoch.

  • 3 atli 7 katli  (02.02.12 22:23:44)