[]

Orta zorlukta araba sorusu

Frene asıldığımda yüksek hızdayken kendiliğinden bi pompalama yapıyor. Yani fren pedalı bana doğru hafif geri geliyor sert şekilde. Arabanın yavaşlamasında sorun olmuyor da böyle bişey hissettiriyor. Eğer dönerken basarsam daha da kötü hissettiriyor. Mekanikleşiyor sanki. Neden olabilir?
 
abs'yi anlatıyormussun gibi.


  • gitti gelecek  (01.02.12 14:55:22) 
abs tepkisi o. aşırı basımda geri tık tık tık diye teper. normal.


  • ykyt  (01.02.12 14:59:59) 
takır takır takır diye bir ses de duyuyorsan abs'dir o.


  • kibritsuyu  (01.02.12 15:00:28) 
abs dir abisi.


  • ground  (01.02.12 15:21:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.